Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ne szavazzak a jobboldal...

Miért ne szavazzak a jobboldalra? Vagy miért szavazzak a jobboldalra?

Figyelt kérdés
Bocsi..lehet h hülye kérdés,de kíváncsi vagyok a véleményetekre
2010. márc. 24. 18:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Már szerintem 100 ilyen kérdés volt. De nyugi minnyá jönnek a liberális szdsz-es rettegők és elmondják, hogy a Jobbik csúnya náci párt, gyermekeket esznek reggelire, s kölyökmacskákakat kínoznak szabadidejükben... Ha rendet, elszámoltatást akarsz s egy ennél jobb, normálisabb országot akkor szavazz arra a pártra amelyik szerinted ezeket tudja teljesíteni.
2010. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
akkor szűnne meg a demokrácia ha a jobbik hatalomra kerülne.
2010. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%
a jobbik követi a szentkorona-tant, ami az ellen van, hogy "minden hatalom a népé"
2010. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Eddig se volt demokrácia, ha a hatalomnak nem tetszett valaki akkor azt vagy agyonverette a rendőrökkel mint pl 2006ban vagy börtönbe záratta őket és terroristának nevezte. Aztán ugye ne is beszéljünk a szólásszabadság megszüntetésével járó holokaszttörvényről. Demokrácia akkor lesz ha a Jobbik nyeri a választásokat.
2010. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nehéz a kérdés,mert egyik se tűnik megbízhatónak...Anyámnak reggel elmondtam h a jobboldalra akarok szavazni az meg tisztára leugatott h hülye vok...tiszta nácik vannak ott...

és mi van akkor?

2010. márc. 24. 19:01
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Azért ajánlom a jobb oldalt, mert érték-, és hagyománytisztelő. Több igaz ember van ott, és kevesebb "volt" kommunista, meg spicli. Én a Jobbikra szavazok, akármilyen rémhíreket is hordanak össze róla, a szememben ők a hitelesek, bennük bízom egyedül (a pártok közül).
2010. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

szavazz rájuk ha ezek közül több pont is igaz rád:

-szeretnél új arcokat látni a parlamentben

-szeretnéd, hogy ha valaki tenne valamit a magyar-cigány gyűlölet ellen

-ha tetszik, hogy az emberek összefognak pl magyar gárda és nem kelt benned félelmet

-ha vidéki vagy és örülnél neki, ha lenne csendőrség aki fenntartaná a közbiztonságot

-ha a közeljövőben szeretnél vállalkozni élelmiszeriparban, olyan területen ahol a külföldi nagy cégek uralkodnak most

-ha keresztény vagy

-ha egyetértesz a kötelező erkölccsel az iskolában

-ha szeretnél elszámoltatást a mostani parlamenti pártok között

-ha szerinted is népbutító az rtl klub és a tv2

-ha a cigányok félelmet keltenek benned



Ne szavazz rájuk, ha ezek közül több is igaz rád, több mint az előző pontban

-jómódú vagy és sosem volt gondod a pénzre, kocsival jársz nem tömegközlekedéssel így nem érint téged az alsó és középosztály problémái, vagy ha egyszerűen nem izgat ez a rész-

-ha olyan helyen dolgozol ahol jól fizetnek, teljesen bejelentve, nincs gondod

-ha eltökélted, hogy te úgyis kimész külföldre

-ha a gárda félelmet kelt benned

-ha szerinted a közbiztonság rendben van és minden hozzátartozód szeretteid szerint is

-ha segélyekből élsz

-ha szerinted a kisebbségeknek nincsenek jogai mert a többség sárba tiporja

-ha a korábbi kormányokkal, pl fidesz mszp elégedett voltál és szerinted helyreteszik az országot



fuh, hirtelen így ezek jutottak eszembe a két oldalról.

nah most lehet,hogy elfogultabb vagyok a jobbik oldaláról így jobbakat írtam az ő oldalukra, de még mindig korrektebb mintha valaki azt írná, hogy "ne szavazz nácikra" meg ilyenek.

2010. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
ez azért kicsit durva mert mondjuk anyámat nem akasztanám fel azért mert jobbik ellenes:D de nemértem h miért jobb egy cigányra v egy zsidóra szavazni
2010. márc. 24. 19:04
 9/24 anonim ***** válasza:
Hát ha neked anyád mondja meg, hogy kire szavazzál akkor miért itt kérded? A Jobbik náci szöveget már a Mónikashow szökevények sem veszik be, már meg se haragudjál.
2010. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem anyám mondja meg,mert a saját döntésem,csak most mennék először szavazni és kiváncsi voltam,h neki mi a véleménye.
2010. márc. 24. 19:06
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!