Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ne szavazzak a jobboldal...

Miért ne szavazzak a jobboldalra? Vagy miért szavazzak a jobboldalra?

Figyelt kérdés
Bocsi..lehet h hülye kérdés,de kíváncsi vagyok a véleményetekre
2010. márc. 24. 18:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"szavazz rájuk ha ezek közül több pont is igaz rád: "


mindegyik igaz rám szebb jövőt

2010. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
"A Jobbikellenesek fel kell akasztani" ezt biztos, hogy nem Jobbikos írta, hanem valami szélsőbalos liberális rettegő, hogy aztán tudják írni a barátai, hogy ne a náci gyilkos jobbikosok. olyan átlátszó...
2010. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű, nem kell ide liberális elmélet, elegendő, ha nem akarunk komplett elmebetegekre szavazni, akik komoly kezelésre szorulnának
2010. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
ma 19:03 tökéletesen leírta szerintem.
2010. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
lehet az lesz h nem is szavazok.nem hinném,hogy az én egyetlen szavazatom akkorát számít,hogy megváltozik tőle egész mao.De még gondolkodom...
2010. márc. 24. 19:09
 16/24 anonim ***** válasza:
Minden szavazat számít.
2010. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Elég fura a kérdés, mert Magyarországon a jobboldal és baloldal hagyományos definíciói nem érvényesek.
2010. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért szavazok a jobboldalra:

-Mert bár nem vagyok vallásos, hiszen, hogy a keresztény értékek fenntartanak valami természetes erkölcsöt, amire szüksége van egy egészséges nemzetnek

-Mert orvos szeretnék lenni a saját országomban, ahol most katasztrofális az egészségügy, és irritál, amikor azt mondják a saját hazámban, hogy "el lehet menni"

-Mert a cigánybűnözés létező jelenség, amit nap, mint nap tapasztalok, és szerintem nem azért történik, mert "nem vagyok elég toleráns"

-Mert szeretném, hogyha gyermeke csak férfiből és nőből álló családnak lehetne

-Mert szeretném, ha nem kéne félnem a szüléstől, hogy közben elveszíthetem az állásomat

-Mert szeretném, hogyha több megújuló energiaforrást használnánk

-Mert szeretném, hogyha a magyar termelők több kedvezményt kapnának, mint a multik

-Mert szeretném, hogyha az országunk földje olyan arányban lenne hazaiak kezébe, mint Franciaországban (80% hazai 20% külföldi, és nem fordítva, ahogy most van nálunk)

-Mert szeretném, hogyha a gyermekek nem randalíroznának az iskolában, és nem vernék meg a pedagógusokat

-Mert szeretném, hogyha a politikusok az emberek szempontjából fontolnák át a dolgokat, nem a profit szempontjából

-Mert szeretném, ha a magyar zászló kitételét nem hívnák "magyarkodásnak"

-Mert nem szeretem, ha a Nagy-Magyarország jelképet nem szélsőségeznék le

-Mert szeretném, ha a határon túli magyarok megkapnák a kettős állampolgárságot (legalább)

Elolvasva a programokat, én a Jobbikban látom a legemberibb pártot, ami az én érdekeimet képviselné.

2010. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
"Mert nem szeretem, ha a Nagy-Magyarország jelképet nem szélsőségeznék le " helyett Mert szeretném, ha a Nagy-Magyarország jelképet nem szélsőségeznék le
2010. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

De jobboldalon sem csak a Jobbik van.

Ott a Fidesz is.

2010. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!