Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi abban a baj, hogy én mint...

Mi abban a baj, hogy én mint magyar/ nem náci nem antiszemita, csak magyar/ nem bízom a Palesztinok alapján a zsidókba, és nem akarom hogy idejöjjenek a hazámba? Miért kellene nekem szeretni a zsidókat? Mit tettek értem vagy a magyarokért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 14:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
A kérdésekből és a válaszokból is kiderül, hogy mennyi hungarofób magyar zsidó van... Mért lenne antiszemita az aki nem akarja, hogy hazáját felvásárolják. Magyarország a Magyaroké! Zsidók takarodjatok Izraelbe, ne itt áskálódjatok !!!
2010. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
11%

"Értem é, csak tudod a zsidó nép, valahogy mindig megszavazza a Likudot!


Akkor?"


Erre az érve valóban nem tudok mit mondani, csak anynit, hogy a magyarok meg az MSZP-t szavazzák meg!


Akkor?

2010. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

"Mit tettek értem vagy a magyarokért?"


Hát például két nagyszerű diktátort adtak a magyarságnak: Rákosi (Roth) Mátyást és Kun (Kohn) Bélát.

És ezért mind a mai napig egyetlen zsidó sem kért még bocsánatot!

2010. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj, hogy én pl. magyar zsidó vagyok - jó néhány honfitársammal együtt -, akinek a családja nemzedékek óta itt él, és már a t*köm tele van az ilyen primitiv f*szkalapokkal, akik egyfolytában megpróbálják megmondani nekem, hogy nem is vagyok igazi magyar, és takarodjak vissza (??) Izraelbe.


Először is anyád a primitív f@szkalap!

De ki beszélt itt arról hogy el kellene menned?

Én csak azt mondtam hogy a rokonaiddal, ne akard már betelepíteni az országot, mert nekem abból semmi hasznom nincs. Ez pedig nem a magyarkodás kérdése, ha akarsz akkor szeresd az országot ha nem akkor ne szeresd.

Csak ne rakjuk már teli, 50× akkora tőkével rendelkező külföldi polgárokkal mint a magyarok, mert elkerülhetetlen a rabszolga sors. Ez nem antiszemitizmus, hanem a materiális piaci működés elve.

Előbb zárkózzunk fel, mi magyarok egy szintre, amikor nem vagyunk kiszolgáltatva, aztán el lehet játszani a nagy befogadót. De saját farkasainkat ne engedjük már önként be!


Tehát azt kérdezném, mi fenét is tettél TE a hazáért, ami aztán megadja neked a jogot, hogy majd te döntöd el, ki is az igazi magyar??!

Sorold csak szépen, kíváncsian várom.


Élem az életem barátom, és el kell szenvednem hogy műszaki felsőfokkal nettó 120at ajánlanak, amit természetesen nem fogadhatok el!

Én ide születtem, és nemén választottam.

Hogy el kell mennem időről időre dolgozni külföldre hogy megéljek, mert a hazámban sajnos kicsi az esély.

Viszont aki ide akar jönni, annak kellene valamit felajánlania nem? Vagy szerinted 120e nettóért jönnének ide dolgozni, és nem éhbérért dolgoztatni?

Miközben látom hogy semmi oka az országnak ennyire alacsonyan tartani a jövedelmeket, hiszen ebből már nem hogy az emberek nem élnek meg, de az állam sem képes működni. És kinek jó ez? Na kinek? Inkább lesem írom hogy milyen szegmensű nagytőkének.

2010. márc. 24. 15:12
 25/35 A kérdező kommentje:

Erre az érve valóban nem tudok mit mondani, csak anynit, hogy a magyarok meg az MSZP-t szavazzák meg!


Csak hogy mi csak magunkat szívatjuk és nincs Palesztinánk!


Érzékeled az enyhe különbséget?

2010. márc. 24. 15:14
 26/35 anonim ***** válasza:
11%
Trianont is a zsidóknak köszönhetjük !!!
2010. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
10%
Meg a gázáremelést is!
2010. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
49%

akkor hadd írjak már egy listát


- a '48as szabadságharcban számarányuk feletti részvétel + erőteljes anyagi támogatás


- az I. VH. ban számarányuk feletti részvétel.


- lényegében az ipar megteremtése Magyarországon


- kultúrában, tudományban, művészetben, sportban messze számarányuk feletti részvétel.


- a Nobel-díjasaink fele zsidó.

- A híres tudósainknak nagy része zsidó.

- Az én érdeklődési területem pl a matematika, ezen a területen is a legnagyobbjaink közül rengeteg a zsidó (Erdős, Lax, Fejér, Neumann, Halmos Pál, Kőnig Dénes, Kőnig Gyula, Pólya, Rényi, Riesz, Turán, Péter Rózsa. Aki kicsit is ért a dologhoz, az látja mekkora nevek ezek, kb. mint mondjuk fociban Puskás, jól jellemzi a lista erősségét, hogy a legrangosabb matematikai díj, a Wolf-díj 3 magyar díjazottja közül 2 itt szerepel)

- A klasszikus nagy magyar márkák nagy része zsidó alapítású, pl. Hertz, Pick, Herendi, Richter Gedeon, Globus, Tungsram.

- A ~160 olimpiai aranyérmünkből ~45öt egészben vagy részben (csapatsportoknál) zsidók szerezték (köztük az első kettőt is egy bizonyos Hajós-Guttman Alfréd)

- a labdarúgás és vívás magyarországi elterjedését zömmel zsidók csinálták (a korai olimpiákon rendre aranyérmes vívóink zsidók voltak, az első magyar labdarúgó bajnokságban az összes játékos körülbelül 70 %-a zsidó volt, több klub alapításában benne voltak).


Egy kis Brian élete, ha láttad:

"jól van, de eltekintve a csatornától, gyógyászattól, oktatástól, bortól, közrendtől, öntözéstől, utaktól, vízvezetékhálózattól... mit tettek a rómaiak értünk?"


És ismételten a kérdés: te mit tettél a magyarokért, hogy ekkora nagy mellényed van?

2010. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"én mint magyar/ nem náci nem antiszemita"


Ha egyik se lennél nem tennél fel ilyen kérdést.

Amúgy mutason már valamelyik jobbikos nem náci, nem antiszemita bizonyítékot arra hogy tömeg bevándorlásra készül akkármelyik nép a világon.

2010. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

És ismételten a kérdés: te mit tettél a magyarokért, hogy ekkora nagy mellényed van?



Te egyet nem akarsz megérteni.

Hogy akiket te felsoroltál, a mai magyar társadalomnak semmit nem adtak. Lehet tisztelni a múlt magyar zsidójait, és nem is hallhattál a magyarok szájából velük kapcsolatban rosszat. De ez a buli nem az a buli.

Itt nem arról van szó, hogy ide akar jönni Izraelből egy zsidó és beállni a társadalom valamelyik szegmensébe dolgozni! Itt arról van szó, hogy ide akarja hozni a tőkéjét hogy bagatell összegért dolgoztathasson, hogy hatalma lehessen, rögzüljön egy állapot, miszerint ő a csaszi és mi meg a rabszolgák. Az elmúlt 20 évben mutass már olyan zsidó politikust " van bőven" aki valóban tett a magyarokért és nem a liberalizmus köntösében lopott csalt hazudott! Bizonyítsd be hogy akik ide akarnak jönni, azok a magyarság érdekeit nézik!


És ha nekem bizonyítanom kellene hogy mekkora nagy magyar vagyok, "aki alanyi jogon magyar" akkor másnak nem kellene bizonyítani hogy jóindulatú!


Vagy pld te mitől vagy nagy magyar?

2010. márc. 24. 16:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!