Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona itt tényleg igazat mond,...

Vona itt tényleg igazat mond, vagy Csak a szavazók miatt ferdít?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 14. 01:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
14%
Ez nagyon durva eddig nem láttam még
2015. dec. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 tetro ***** válasza:
5%
szerintem ha ez a vona arcos rally autó igaz lenne, a szélsőjobbos "média" azért csak csak írt volna róla...
2015. dec. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
51%

hát ideje ébredezni magyar nemzet. ez az igazság,

és az igazság előbb utóbb utat tör magának.

2015. dec. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%

Kerestem a neten de nem találtam. Talán ha ő feltette volna akkor nem találgatnánk...


De a lényeg igaz, én is ismerek sok olyan cigányt aki tisztességesen él és elítéli az átlagot.


Illetve a lényeg nem ez! Hanem az hogy Vona kevés lenne az ország vezetéséhez. Ebben a politikai helyzetben a már nem csak arról szól a történet hogy hogyan osszuk el az adókat.


Vona túl gyenge politikus ahhoz hogy az országot vezesse.

2015. dec. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
36%
Ez a valóság.
2015. dec. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
43%
Érződik a kamuszag. Vonának sofőrje is van, na meg testőre, már jó pár éve.
2015. dec. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
33%
Vona még sohasem ferdített.
2015. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
44%
Rendszeresen el szokott látogatni cigány közösségekbe, szóval nem meglepő, hogy ilyeneket tapasztal. Az meg, hogy ki meri mondani, hogy "cigány" még nem teszi rasszistává, akkor lenne rasszista, ha valakit a származása alapján automatikusan leminősítene, de többször is kijelentette, hogy ő az ember tettei és viselkedése alapján alkot véleményt. Ha ez néhány mimózalelkű liberálisan fejfájást okoz az az ő bajuk, a problémákról beszélni kell, Vona beszél a magyarokat érintő problémákról is, mint pl. a kivándorlás és az öngyilkosságok, de ezeket érdekes módon egyik komolyabb közmédium se hozza le. Nem is értem miért...
2015. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
49%
A gond csak az vonával amit már orbán is sokszor elmondott a jobbikosok jól beszélnek meg jól hangzik amit mondanak de egyrészt raszista lelkületűek másrészt meg hogy vezetné valaki az országot akinek programja sincs?? Üzenem az itt felbukkanó sok vona fannak is hogy nézzétek meg hogy a másik oldalról mit mondanak róla például orbán és akkor lesz teljes a kép! sose csak egy oldalról nézzétek a dolgokat!
2015. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%
Vona a Kárpát-medence legértelmesebb politikusa. Ezen a videón is átjött - a megjegyzés mintha vicc lenne, minden szó hibásan van leírva:D:D Vagyis az egészet viccnek szánták.
2015. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!