Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek mi a véleménye Orbán...

Kinek mi a véleménye Orbán Viktorrol mint képviselöröl lehet hinni a szavának?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha Fidesz nyer és Ő lesz ismét a miniszterelnök, persze tartósan, akkor meggyógyul haldokló hazánk.



Egy pártsemleges

2010. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Neveket illik nagy kezdőbetűvel írni!!!Pláne a leendő miniszterelnökéét!!!
2010. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha van jó kapcsolatod a pártban rendbe teszi az életed.Csinálsz egy kft-t,tolják bele az állami támogatást aztán miután eladósítottad eladod egy török vendégmunkásnak.Meglátod klassz lesz.Bár szerintem a sok kiábrándult megvezetett birka egy év múlva akasztja a csutitörpét.Úgyhogy igyekezni kell.
2010. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmi jelentős különbség a GYF és az OV között!

Tolvaj mind a kettő, és teljesen bábfigura.

Ha a nagytőke csak ránéz bevizelnek, a népnek meg adja a keményet, és keményen szorongat!

2010. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2010. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Viktor az egyetlen esélye Magyarországnak.


Csak Ő segíthet.

2010. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Viktor apuci majd megmondja:D
2010. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagy pofáraesés lesz áprilistól a Parlamentben Viktorkának:D
2010. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 jamesbond ***** válasza:

- Orbán Viktor genetikai adottságai miatt mindig igazat mond!

- Orbán Viktornak nincs szüksége szövetségesekre. Ő maga a szövetség!

- Orbán Viktor rá tudja beszélni Chuck Norrist, hogy legyen öngyilkos!

- Orbán Viktor meg nem veszített el választást, csak hagyta, hogy azt valaki elcsalja!

- Orbán Viktort gondolatával képes lenne elpusztítani az egész világot, de Orbán Viktor sose gondol rosszra!

- A világon a 3 leggyakoribb örömforrás: a szerelem, a szülői szeretet és Orbán Viktor!

- Orbán Viktor azért nem játszik a Magyar Labdarúgó Válogatottban, mert nem akar csalódást okozni a világ összes többi nemzetének!

- Orbán Viktort nem azért szereti önmagát, mert beképzelt, hanem mert maximalista!

- Orbán Viktor egyszer azt gondolta, hogy minden háztartásba ingyen bevezeti a sört. Aztán úgy döntött, hogy nem, mert Orbán Viktor csak olyan dolgot vezet be, amit mindenki szeret!

- Orbán Viktor semmit sem tud elrontani. Nem tanították meg rá!

- Az emberi agynak csak 10%-át használjuk. A maradékot Orbán Viktor használja helyettünk!

- Orbán Viktor nem csupán vallásos. Ő maga a vallás!

- Isten magára hagyta a Földet. Tudta, hogy Orbán Viktor mellett nem lenne dolga!

- Orbán Viktor sose szabálytalan a fociban. Orbán Viktor rábeszéli az ellenfél csapatát, hogy álljon át hozzájuk!

- Orbán Viktor egyetlen dobásból megnyeri a Gazdálkodj okosan-t. Kétszer!

2010. márc. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én nem tudom sokáig emlegeték az Orbán korrmányt mint.... nem tudom szerintem mindegyik hazudik és igérget
2010. márc. 22. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!