Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted hány százalékot ér...

Szerinted hány százalékot ér el a Jobbik az április 11. -i választásokon?!

Figyelt kérdés
Egy darab számot (százalékot) szeretnék, nem többsoros kommentárt a gonosz nácikról, meg a 6 millióról!
2010. márc. 21. 13:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
68%
99%
2010. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:
73%

A Fidesz Istenítők úgyis azt fogják mondani, hogy Fidesz 50-60%-t fognak elérni, a Jobbik képviselők, meg azt fogják mondani, hogy Jobbik 40-50%. Szóval, már csak ennyiből hülye kérdés.

Na szebb jövőt !

2010. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim válasza:
81%

Óriásit téved az, aki azt hiszi, hogy a Jobbik tábora csupa fiatal!

A fórumainkom millió kisnyugdíjas volt!

Én 50 % felett várom, most olyan 30-40 között vagyunk!

Szebb jövőt

2010. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:

Kiváncsi vagyok, akik most Jobbikos szavazóként elhiszik, hogy a Jobbik jelentősen a valós (kb 15-20%) szint felett áll, pl 30-40-50-60%-on, azok minek fogják betudni, amikor kiderül, hogy mégsem.

Opciók:

1, most is tudják, hogy mi a reális, csak azt hiszik, a nagyotmondás újabb szavazatokat hoz

2, zsidó összeesküvésre, médiatúlsúlyra, más szavazók emberi hülyeségére fognak hivatkozni és újraszámlálást követelnek hídblokáddal, utcai harcokkal

3, ráébrednek, hogy rosszul mérték fel a helyzetet.


Mindenki, aki úgy gondolja, hogy a Jobbik legalább 25%-ot elér, most írja le egy zárt borítékba, hogy minek fogja betudni, ha tévedett.

1-es pont: pofátlan aktivista vagyok

2-es pont: kivetítem a problémáimat másokra, a külvilágra, és várom a sültgalambot az államtól

3-as pont: az önismeret itt kezdődik

2010. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:

kedves előző! borítékolom, hogy a Jobbik eléri a 25 %-ot!

ha mégsem, azt annak fogom betudni, hogy túl lelkes voltam, és rosszul mértem fel az arányokat.

lévén,hogy hasonló a hasonlóval barátkozik, így a környezetemben szinte mindenki Jobbikos,...de mivel a munkám során is sok emberrel beszélgetek, így nagy általánosságban is sok szavazójukkal szimpatizánsukkal talákozom,ezért merem ezt kijelenteni.

számításba kell vegyük azt is, hogy a média minden tekintetben a Jobbik ellen van, hazugságokkal csúsztatásokkal szélsójobbos riogatással, mindenhonnan előásott fényképekkel, vádakkal. erre eklatáns példa ma reggel a Hír Tv-ben. a barátnőjét meggyilkoló fiúról elmondták ,hogy gárdista,hogy horogkeresztet vágott az áldozat homlokába, náci portálokat látogatott, elmodták részletesen milyen szörnyű módon gyilkolt, és hogy a Hősök terén avatták gárdistává. ...de azt nem mondták el, hogy már jóval a gyilkosság elött kitették a szűrét a gárdából!

számításba kell venni azt is, hogy minden más párt részéről rájuk zúdul az össztűz.

de azt is, hogy egyre több embrenek nyílik ki a szeme és látja meg, hogy radikális változás nélkül polkorrekt módon ugyan de beletántorgunk a szakadékba.

ennek ellenére, ha nem érik el a 25 %-ot, akkor sem fogom felakasztani magam, és nem megyek ki egy hidat se elfoglalni.

2010. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
28%
Jobbik nélküli szebb jövőt!0,000%-ot nekik!
2010. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
58%
Az utolsó és liberálisok nélküli szebb jövőt!
2010. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:
55%
Akkor lenne szebb az ország, ha 100%- ot érnének el.
2010. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:
26%
Jobbik nélküli szebb jövőt!0,000%-ot nekik!
2010. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!