Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt a videót már látta valaki,...

Ezt a videót már látta valaki, és mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 20. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Már legalább 5x felrakták ide... Igaza van amúgy Bayernak. Nem lehet csak úgy büntetlenül lezsidózni mindenkit... Kicsit erőszakosabb ember még le is ütne ezért.

felelősséggel kellene beszélgetni, habár ez a jobbikosoknak ez nem megy. Pörzse is egyszer kijelenti, hogy a fidesz a legnagyobb ellenség, nem az mszp, utána meg fidesz-jobbik koalícióról vizionál... Hol van itt a logika???

2010. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt, s szerintem az inkább hangfelvétel mint videó.Amúgy az a véleményem, hogy az ilyen ember ne legyen politikus, inkább menjen ganyét hányni.Így nem beszélhet egy politikus.
2010. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

13:07

Nem politikus. Inkább újságíró...

2010. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy faszpó!


De már játszott a kérdés!

2010. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fidesz alapító tag. EchoTV műsorvezető, a Magyar Hírlap "szerződéses" publicistája. De itt nem is erről van szó. Én ilyen hangnemben még a haverok ellőtt a kocsmában sem beszélek, nem hogy egy lakossági fórumon a nagy-nyilvánosság előtt.
2010. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

13:11

Azért kiváncsi lennék, hogy a kivágott részekben mi volt... Mert itt csak a kirohanásait rakták bele...

Pl nálunk, amikor itt volt, itt is mondott cifrákat a jobbikra, főleg azért mert őt zsidózták, de a beszéde elején a jó ötleteiket is kiemelte.

Ez a vágott, manipulált felvétel csak a kritizálását tartalmazza...

2010. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a vágott, manipulált felvétel csak a kritizálását tartalmazza...



A kritizálás, a valós tényekkel szemben megfogalmazott aggályok, lehetséges problémák felsorolása!


Ez nem kritizálás, mert nem a valós tényekből indul ki.

Olyanokat állít amit soha nem mondott a Jobbik.


Az az, provokatív hazugság.


Azért nem mer már az Echo Tv adásban hazudozni, és azért hív be bérhazudozókat, mert az ORTT már rászólt.


[link]

2010. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mért szerinted a Jobbiknak mi köze ahhoz hogy az első egy büdös zsidó? Fejtsd ki légyszíves!
2010. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nincs igaza Bayernek Ő is csak hazudgál össze-vissza !

Én még nem találkoztam itt ezzel a kérdéssel, ahogy írta az első válaszoló, hogy már vagy ötször tették fel a kérdést, légy szíves mutasd már meg, hogy melyik az !

2010. márc. 20. 15:12
 10/11 anonim ***** válasza:
DÖGÖLJ MEG BAYER ZSOLT!!!!!!
2010. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!