Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudik mint a vízfolyás...

Miért hazudik mint a vízfolyás Bayer?

Figyelt kérdés

Csak néhány gondolat válaszul, amit az igen szabatosan gyalázkodó zsóóóóti valahogy elfelejtett elmondani!


Nem nehéz belátni egy átlagos felfogású embernek, hogy amíg a mesterséges versenyelőnye meg van a multiknak, addig a magyar kkv, üzletlánc, feldolgozó, mezőgazdász, mehet a levesbe. Ahogy azt se hogy addig nincs magyar gazdaság, hisz nincs piaca a magyaroknak Magyarországon.

Amíg kiviszik a hasznot az országból, és minden végfelhasználási területet lefölöznek, nem lehet semmilyen támogatási rendszert az élénkülés érdekében beindítani, mert egyszerűen kiviszik a hasznot és nem itt élénkít.

Nem lehet minimálbért emelni ami a fogyasztást ösztönözni, mert a 3-4, rotációban már nincs az ország gazdaságában a tőke, és csak elinfláljuk a pénzünket. De már az alapból említett Audi is csak hazugság, hisz a Jobbik 2 csoportra osztja a multikat. 1, a magyarok számára konkurens ahol nincs kedvezmény. 2, akik nem konkurensek, akikkel matekkozni kell, ha megéri az országnak akkor áljenek és viruljanak, ha nem akkor vagy új alapokra a megállapodást vagy nyitva az ajtó!


Csendőrség!

Onnan veszi ez az ostoba görény, hogy minden tanyára kell csendőr?

4-5-6- kistelepülésre elég kettő, de azoknak a feladata legyen speciálisan kistérségi. Az az 6-800 fő olcsóbban működve, és racionálisabban szolgálva.

Ismerve a helyi adottságokat, embereket, viszonyokat, ami a lényege.


2010. márc. 19. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7%
Én sem a Jobbikot, sem a Fideszt, de még Bayert sem kedvelem, de legutóbbi írásával maximálisan egyetértek.
2010. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Én is egyetértek a kérdezővel és a Bayert előttem fikázókkal. Nekem is undorító a pasas még akkor is, ha én amúgy nem vagyok jobbikos (bár jobbikellenes sem). De látom Bayer stílusát, a megnyilvánulásait már jó régóta. Például szakmányban zsidózik, cigányozik legalább 10 éve (okkal-ok nélkül, ez most mindegy), és ezek után most van pofája a Jobbiknak szende szűzként felróni, hogy zsidózik meg cigányozik. Mindezt csak azért, mert most a fityeszben ki lett adva, hogy a Jobbik ellen kell fordulni. És a többi benyögése, amire a kérdező utalt ugyanez a kategória. Most éppen ennek az akciónak állt élére Zsoca a nagyobb konc érdekében.
2010. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez a bayer egy bunkó, ilyen alpári stílusban egy újságíró sem ír hazánkban. "Logikája" nagyon vicces:


"Egy csendőr nem csendőr, tehát ha csendőrséget akarunk csinálni, akkor minden faluba kell kettő. Az durván 6400 fős csendőrség, nyilván megyeszékhelyenként kell egy csendőrkapitányság kapitánnyal, egyenruhával, felszereléssel, fegyverekkel."

2010. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

Báyer egy senki lejáratja a fideszt magát és mindenkit


szánalmas!

2010. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

bayer azt se tudja mit hazudjon



undorító...

2010. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%

nem méltó arra hogy közszereplő legyen


lejáratja az országot...

2010. márc. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 21:37

Olvasd el Vona Gábor válaszát. Jajj bocs, azt "elfelejtette" lehozni a Magyar Hírlap, így nem értesültél róla... Micsoda pech...

vonagabor.hu - itt megtalálod

Bayer csodálatos írásai miatt egyre többen mondják le a Magyar Hírlapot."


Nem éppen tudta leoltani. Igaz, hogy csípős beszólásai vannak, de szerintem nem hazudik.

2010. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fideszes vagyok én is de ezt az alakot ki nem állhatom. Régebben zsidózóbajnok volt,és most fordult egyet és szidja azokat a kollégáit akikkel a "régi szép időkben" együtt zsidózott. Egy szánalmas erkölcstelen szar alak.
2010. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!