Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudik mint a vízfolyás...

Miért hazudik mint a vízfolyás Bayer?

Figyelt kérdés

Csak néhány gondolat válaszul, amit az igen szabatosan gyalázkodó zsóóóóti valahogy elfelejtett elmondani!


Nem nehéz belátni egy átlagos felfogású embernek, hogy amíg a mesterséges versenyelőnye meg van a multiknak, addig a magyar kkv, üzletlánc, feldolgozó, mezőgazdász, mehet a levesbe. Ahogy azt se hogy addig nincs magyar gazdaság, hisz nincs piaca a magyaroknak Magyarországon.

Amíg kiviszik a hasznot az országból, és minden végfelhasználási területet lefölöznek, nem lehet semmilyen támogatási rendszert az élénkülés érdekében beindítani, mert egyszerűen kiviszik a hasznot és nem itt élénkít.

Nem lehet minimálbért emelni ami a fogyasztást ösztönözni, mert a 3-4, rotációban már nincs az ország gazdaságában a tőke, és csak elinfláljuk a pénzünket. De már az alapból említett Audi is csak hazugság, hisz a Jobbik 2 csoportra osztja a multikat. 1, a magyarok számára konkurens ahol nincs kedvezmény. 2, akik nem konkurensek, akikkel matekkozni kell, ha megéri az országnak akkor áljenek és viruljanak, ha nem akkor vagy új alapokra a megállapodást vagy nyitva az ajtó!


Csendőrség!

Onnan veszi ez az ostoba görény, hogy minden tanyára kell csendőr?

4-5-6- kistelepülésre elég kettő, de azoknak a feladata legyen speciálisan kistérségi. Az az 6-800 fő olcsóbban működve, és racionálisabban szolgálva.

Ismerve a helyi adottságokat, embereket, viszonyokat, ami a lényege.


2010. márc. 19. 20:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Én Fideszes vagyok, de szívből gyűlölöm ezt a köcsögöt!
2010. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

1.mert irigy a Jobbikra

2.mert utálja a Jobbikot

3.mert a pártja nincs másról amiről beszéljen csak a csúnya Jobbikról

4.Mert fél a Jobbiktól


Én kiváncsi leszek, hogy le foge mondani ezek után? ilyen trágár szöveg nem méltó egyetlen politikushoz sem! Nem is beszélve arról, hogy állítólag egy nemzeti pártnak a tagja... Ha annyira nemzeti lenne akkor nem zavarná, őket az a tény, hogy MAGYARORSZÁG A MAGYAROKÉ! .

2010. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Én Jobbikos vagyok, mikor ma megláttam, hogy az a Kiráy nevezetű srác milyen múlttal "büszkélkedik" egyből arra gondoltam, hogy takarodjon a fenébe! Fideszesek ti szeretnétek, hogy Bayer lemondjon? vagy ez a beszéd méltó egy politikushoz? A Jobbiknak áprilisig akár 1millió szavazója is lehet, Bayer mind az egymilliót elküldte az anyjába és azt mondta, hogy hülyék vagyunk mint a segg. Várom a fideszesek véleményét! Egy nemzeti párt tagja tehet ilyen kijelentést 1millió nemzeti érzelmű emberről??? Egy millió hazafiról??? SZÉGYEN
2010. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én Fideszes vagyok, de szívből gyűlölöm ezt a köcsögöt!


Gyalázkodjon, használjon kritikus szavakat, kritizáljon.

De ne hazudjon, szándékosan és arcpirítóan.

Kíváncsi lennék egy lakosságira ha pld én, visszakérdeznék vagy kétszer. Egyrészt mert értelmileg vagyok annyira éles mint ó, más rész meg 4 Zsótitó sem ijednék meg fizikailag sem.


Mától vadászok rá, és esküszöm hogy beégetem a suttyót!

2010. márc. 19. 20:55
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen, én Fideszesként elvárom Bayertől, hogy lemondjon.
2010. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tuja valaki hol lesz lakosságija?
2010. márc. 19. 20:57
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
De most halál komolyan. Természetes, hogy fideszesként szidja a Jobbikot. Na de azért ez az alpári kocsmastílus azért nem semmi... Elvárom tőle, hogy távozzon.
2010. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Képzelem ha egyik Jobbikos így beszélne egy fideszesről vagy mszpsről másnap minden erről szólna... Ezt vajon megemlítik egyáltalán? Én elvárom.
2010. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

Én fideszes vagyok és szerintem igaza van bayernek. Olvassátok el Bayer Zsolt levelét Vona Gábornak. Szerintem tök igaza van. hajrá Fidesz!

[link]

2010. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:37

Olvasd el Vona Gábor válaszát. Jajj bocs, azt "elfelejtette" lehozni a Magyar Hírlap, így nem értesültél róla... Micsoda pech...

vonagabor.hu - itt megtalálod

Bayer csodálatos írásai miatt egyre többen mondják le a Magyar Hírlapot.

2010. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!