Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lehetett volna lőni az...

Ki lehetett volna lőni az izraeli kémrepülőket akik itt jártak?

Figyelt kérdés

végül is KÉM repülő

engedély nélkül

Magyarország belső légterébe ez kimeríti a légtér sértés fogalmát...


ha lelőtték volna mit lépet volna a zsidó állam végül is illegálisan voltak itt


2010. márc. 18. 14:15
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

mondom én csináltak egy fekete listát kiket kell eltenni láb alól


majd jön a moszad...

2010. márc. 18. 14:57
 22/33 anonim ***** válasza:
17%

Jó, persze, tudjak, a gonosz izraeliek majd jönnek irtani a magyart, mert kell nekik a Széphazánkban bőven található ivóvíz, termőföld, bauxit meg a földcsakra, meg a mittudomén. Ja és aki ezt ki meri mondani, arra a Moszad vadászni fog, és felírja a ház falára, hogy "antiszemita", pedig itt Magyarországon még soha senki se zsidózott, csak kimondta, hogy ők a gonosz és világuralomra törnek.


Ha jól értem.

2010. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem lehetett volna kilőni, mivel mostmár egy ideje semmi nem védi hazánk légterét, ugyanis ezek az eszközök le lettek szerelve. Az jön ide, ami akar. Talán még pár darab Streal-10 maradt a szovjet érából, de az is lehet, hogy már azokat sem használják.
2010. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Strela-10 sry
2010. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
72%, a Kub meg a Mistral rendszerről ne feledkezz meg. A Kub azért rendesen oda tudna verni bárminek. Hát még a készültségi Gripenek.
2010. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

" Jó, persze, tudjak, a gonosz izraeliek majd jönnek irtani a magyart, mert kell nekik a Széphazánkban bőven található ivóvíz, termőföld, bauxit meg a földcsakra, meg a mittudomén. Ja és aki ezt ki meri mondani, arra a Moszad vadászni fog, és felírja a ház falára, hogy "antiszemita", pedig itt Magyarországon még soha senki se zsidózott, csak kimondta, hogy ők a gonosz és világuralomra törnek.


Ha jól értem.

"



nem érted illegálisan voltak itt

nem tartozunk katonai szövetségbe

milyen jogon jön izrael katonai gépekkel?


az antiszemita szöveggel nem hatsz meg


válaszolj mért jöttek? ki hívta

miért nem tudtunk róla hogy jönnek


tudom hogy magyar ellenes vagy kíváncsian várom a magyar gyalázó válaszod

2010. márc. 18. 15:27
 27/33 anonim ***** válasza:
30%
Engem te ne magyarellenesezzél le te kis hazád szégyene takony! Ismerem a fajtád, háborúban te lennél az első dezertőr. Mi alapján, sőt, egyáltalán hogy mersz ilyen kijelentésekkel dobálózni? A kérdéseidet meg már ezerszer megválaszolták, de úgy néz ki a szövegértésed csak a kurucinfóra terjed ki.
2010. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért voltak itt, hogy hisztériát keltsenek.

Ha tényleg kémkedni jöttek volna, vagy valami, akkor tuti, hogy nem lettek volna benne a hírekben.


Én azt veszem észre amúgy, hogy a magyarokat nagyon bele akarják kergetni valami zsidókkal való konfliktusba.

Először szétbasszák az országot. Utána hagyják, hogy egyre népszerűbb legyen a nemzettudat, híres együttesek, Jobbik alakuljon. Megnyerik a fiatalokat. Utána jön a holotörvény, MÁV beperelése, izraeli kémgépek és ezek egyre gyakrabban.


Az lesz a vége, hogy felhergelik a magyarokat a zsidók ellen, nálunk zsidóellenes kormány alakul, utána idejönnek békét fenntartani, és legyaknak minket mégjobban, mert büdös antiszemiták vagyunk.


A vége az lesz, hogy bebizonyosodik, hogy tényleg nácik ezek a magyarok, de hál' Istennek sikerült őket legyőznünk. Aztán mégjobban elszégyelljük majd magunkat és mégjobb szolgák leszünk.

2010. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
31%
62% látom gondolkodsz. Az tuti, hogy a Jobbik nem valami önzetlen nemzetmentő anyámkínja, de hogy kinek az érdeke ez a hisztéria, az már viszont tényleg csak találgatás. Viszont a tied az egy elképzelhető elmélet.
2010. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

"Engem te ne magyarellenesezzél le te kis hazád szégyene takony! Ismerem a fajtád, háborúban te lennél az első dezertőr. Mi alapján, sőt, egyáltalán hogy mersz ilyen kijelentésekkel dobálózni? A kérdéseidet meg már ezerszer megválaszolták, de úgy néz ki a szövegértésed csak a kurucinfóra terjed ki."


mi van elszakadt a cérna

te magyar ellenes?

2010. márc. 18. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!