Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon kb mennyi...

Magyarországon kb mennyi lehet ténylegesen a cigányok létszáma?

Figyelt kérdés

Azok, akik ténylegesen cigánynak vallják magukat, kb 300ezren vannak.

Viszont láttam olyan becsléseket, ami 1 vagy akár másfél - 2 millióra is becsüli a számukat!

Melyik áll közelebb a valósághoz?


Ebbe beleszámítanak a kevertek/félvérűek is? Ha igen, velük együtt kb mennyi lehet a magyar cigány lakosság száma?



(van valami kimutatás, hogy kb hány %-a a cigányságnak él segélyből/munkanélküli? csak kíváncsi vagyok)



2015. okt. 28. 21:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

sajnos 100X több mint amit el lehet viselni


miskolc

2015. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

12# Mo. lakosságának a száma statisztikailag 110%.

Azt úgy hogy?

( 60+30+10+10 )

2015. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

15-ös: Annyira be vannak itt "zsidulva", hogy némelyik kettőnek számít, tudod, a zsidók mindig is jól bántak a számokkal meg a statisztikával, mit nekik összehozni a 110%-os 100%-ot, a sok hülye goj meg elhiszi :-DDD


Viccet félretéve a hazai zsidók és zsidó származásukat aránya nem, hogy 30, de még 3-4%-ot is alig éri el! Attól meg, hogy valakinek volt zsidó dédnagyapja, ne legyen már zsidó, akkor én is ennyi erővel szerb kisebbségi vagyok :-D

2015. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bibliai név alapján véled felfedezni a zsidó származást?

Ember, akkor Tamási Áron Júda királya volt?

2015. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!