Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok nem zavar titeket...

Jobbikosok nem zavar titeket hogy mindenki Budaházyval érvel a Jobbik ellen?

Figyelt kérdés

mert engem baromira


Budaházy csinált amit csinált de semmi köze nincs a jobbikhoz (remélem nem is lesz)

mégis mindig ha jobbik szóba kerül rohadjak meg ha nem jönnek Budaházyval...


már baromira elegem van belőle is meg hogy őt a jobbikkal azonosítják nektek nem most őszintén?

mindenkinek egyenként meg kell magyarázni hogy:

-nem Budaházy nem jobbikos...

-akkor Morvai mér segít neki?

-mert politikai fogoly és nincs ellene bizonyíték....

-és akkor ő lezárhat hidakat és lerombolhat jelképeket

-nem de mi köze ennek a Jobbikhoz...

és kezdődik előröl

-akkor Morvai mér segít neki?

....


akkor szögezzük le én mint jobbikos (ez az én véleményem) nem érdekel Budaházy ő csinált amit csinált saját szakállára (...őt is meg lehet érteni...) én nem csináltam volna


de ami a legfontosabb nem jobbikos semmi köze hozzá

önállóan indult Novák Előd körzetében

amúgy semmit nem jelent nekem az ember tőlem bűnös is lehet, ha meg nem akkor meg engedjék ki...

ennyi


2010. márc. 16. 22:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Imádom amikor idejön egy jobbik fanatikus, és elkezdi lealacsonyítani a másikat. Mintha neked annyi élettapasztalatod lenne, és annyira belelátnál a rendszerbe."


1. Nem vagyok Jobbik fanatikus, egyvalamiért fogok rájuk szavazni: mert folyamatosan támadják őket mindkét oldalról, méghozzá igen erőteljesen, amiből arra következtetek, hogy nagyon nem szeretnék, hogy teret nyerjen. Az a véleményem, hogy ezt a térnyerést egyféleképp tudják majd csak megakadályozni: normális kormányzással. A Jobbikot tökéletesnek tartom arra, hogy kifejezzük nemtetszésünket a jelenlegi elitünknek. Amúgy sok mindenben nem értek velük egyet, pl. stílus, kommunikáció, program, stb. De te tudod, hogy Jobbik fanatikus vagyok, az a lényeg.


2. Nem szándékom senkit lealacsonyítani, egyszerűen csak naivnak tartom aki ilyen szinten bízik a rendszerben (ilyen emberkék vannak az én családomban is, mégis természetesen szeretem, nem pedig lenézem őket:)...), ettől még talán annyira nem vagyok rossz ember.


3. Jobbik FX:) Tehát tilos, de legalábbis szánalmas Jobbik-módszer úgy érvelni, hogy közben elejtünk egy mondatot a másik oldallal kapcsolatban is, oké, értettem, ezentúl figyelek!:)


Budaházyval kapcsolatban pedig minden rendben zajlik, minden teljesen szabályos és jogszerű, az a néhány senkiházi jogász aki ennek az ellenkezőjét állítja, valószínűleg teljesen idióta, Morvaival az élen:) Szerinted.

2010. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltok kedves jobbikosok, hogy mi van, ha a Jobbik használja kampányfogásnak Budaházyt? Mi van, ha azért csinálják ezt az egészet, hogy elmondhassák a bíróságról, hogy hamisan vádolnak valakit, aki a szimpatizánsuk és ezzel szavazatokat szerezzenek? Nem mellesleg az említett személy is jól profitál az egész ügyből, mert most minden nagyon magyar el lett küldve a boltjába nyilakat meg íjakat venni. Nagyon egyoldalról nézi a Budaházy védő és Budaházy ellenes csoport is.
2010. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

"Arra nem gondoltok kedves jobbikosok, hogy mi van, ha a Jobbik használja kampányfogásnak Budaházyt? Mi van, ha azért csinálják ezt az egészet, hogy elmondhassák a bíróságról, hogy hamisan vádolnak valakit, aki a szimpatizánsuk és ezzel szavazatokat szerezzenek? Nem mellesleg az említett személy is jól profitál az egész ügyből, mert most minden nagyon magyar el lett küldve a boltjába nyilakat meg íjakat venni. Nagyon egyoldalról nézi a Budaházy védő és Budaházy ellenes csoport is."


na fatal error...


ezt komolyan gondolod?

2010. márc. 17. 13:18
 34/36 anonim ***** válasza:

"na fatal error... "


+1, ennek semmi értelme.

2010. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi az esély rá, mint a "koncepciós per" elméletre. Talán még több is.
2010. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Mi radikálisok is a Jobbikra szavaztunk.Úgy gondolom nagyban hozzájárultunk, hogy bent van a Parlamentben.Azonban az bánt, hogy miután bejutottak a hátunkon, szó nélkül hagyják azt hogy némely tagjuk (mint pl a kérdés kiírója) kihátráljon az egykori szövetségese mögül.Ha akkor szükségetek volt ránk, akkor most se határolódjatok el a tagjainktól! Mert ugye oda azért nem illik szarni ahol eszünk.
2010. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!