Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok nem zavar titeket...

Jobbikosok nem zavar titeket hogy mindenki Budaházyval érvel a Jobbik ellen?

Figyelt kérdés

mert engem baromira


Budaházy csinált amit csinált de semmi köze nincs a jobbikhoz (remélem nem is lesz)

mégis mindig ha jobbik szóba kerül rohadjak meg ha nem jönnek Budaházyval...


már baromira elegem van belőle is meg hogy őt a jobbikkal azonosítják nektek nem most őszintén?

mindenkinek egyenként meg kell magyarázni hogy:

-nem Budaházy nem jobbikos...

-akkor Morvai mér segít neki?

-mert politikai fogoly és nincs ellene bizonyíték....

-és akkor ő lezárhat hidakat és lerombolhat jelképeket

-nem de mi köze ennek a Jobbikhoz...

és kezdődik előröl

-akkor Morvai mér segít neki?

....


akkor szögezzük le én mint jobbikos (ez az én véleményem) nem érdekel Budaházy ő csinált amit csinált saját szakállára (...őt is meg lehet érteni...) én nem csináltam volna


de ami a legfontosabb nem jobbikos semmi köze hozzá

önállóan indult Novák Előd körzetében

amúgy semmit nem jelent nekem az ember tőlem bűnös is lehet, ha meg nem akkor meg engedjék ki...

ennyi


2010. márc. 16. 22:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
67%

Morva Krisztina nemzeti jogvédő, és mint ilyen tisztséget betöltő személy, nem tartozhat egy párthoz sem. Nem is tartozik. Nyíltan többX elmondja minden lakossági gyűlésen. Ő nem tagja a jobbiknak, de szimpatizál vele, támogatja és bennük látja a megoldást, mert az országban ma hatalmas jogsérelmeket követnek el.


"Morvai Krisztina (Budapest, 1963. június 22.) magyar JOGÁSZ, emberi jogi aktivista, politikus, FÜGGETLEN Európai Parlamenti Képviselő, egyetemi docens az ELTE Állam és Jogtudományi Karán"

2010. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
48%
A bizonyíték... igen - a hangfelvétel. A hangfelvétel, ami lehet hogy egy profi hamisítvány. Ez a bizonyíték. A bizonyíték, ami már fél éve a rendőrség kezében van, csak érdekes módon a választások előtt 1 hónappal kell nyilvánosságra hozni, összefüggésbe hozni a jobbikkal. Mert amire a jobbik bebizonyítja, hogy semmi köze az egészhez, addigra a választások rég lecsengenek. Ez volt a terve az mszp-nek és a fidesznek is. Politikai megrendelésre készült a hangfelvétel, politikai megrendelés volt az is, hogy ennek most kell napvilágra kerülnie. Mocskos egy cigány politikát folytatnak ezek, de már nem sokáig!
2010. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

""Morvai Krisztina (Budapest, 1963. június 22.) magyar JOGÁSZ, emberi jogi aktivista, politikus, FÜGGETLEN Európai Parlamenti Képviselő, egyetemi docens az ELTE Állam és Jogtudományi Karán""


ujuj ezt nem akartam már beleírni a kérdésbe... akkor már végkép emészthetetlen lenne az egyszerű jobbik gyűlölő polgártársnak...


de teljesen igaz

2010. márc. 16. 23:17
 14/36 anonim ***** válasza:
36%

"Ő nem tagja a jobbiknak, de szimpatizál vele, támogatja és bennük látja a megoldást, mert az országban ma hatalmas jogsérelmeket követnek el."


Ha valakit minden ember jogai érdekelnek, akkor nem támogat olyan pártot, amelyik etnikai alapon súlyozza a jogokat. Ha mégis ilyen pártot támogat, akkor viszont ne égesse a ténylegesen emberi jogokért küzdőket.

2010. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

" ma 23:17"


neked is teljesen igazad van

egy hangfelvétel

ezért tüntet Morvai is

Cuslág nak már annyi terhelő bizonyítéka van de mégse jutnak 1 ről a 2 re


mindegy ez ugye lényegtelen... ez politikai bűnözés

ez meg egy szerencsétlen "hülye"


én még mindig azt mondom maradt volna nyugton és ha mást nem szavazott volna a Jobbikra mint mi

ő döntése volt...


erre most a jobbik a terrorista védő stb na mindegy ez nonszensz...

2010. márc. 16. 23:22
 16/36 A kérdező kommentje:

"Ha valakit minden ember jogai érdekelnek, akkor nem támogat olyan pártot, amelyik etnikai alapon súlyozza a jogokat. Ha mégis ilyen pártot támogat, akkor viszont ne égesse a ténylegesen emberi jogokért küzdőket."


etnikai alapon? mondjad már meg mit csinált a jobbik etnikai alapon?


ez a másik vesszőparipátok


Budaházs és etnikai alapon


az k.. nagy etnikai alap hogy ugyan már a segély legyen munkához kötve a cigány meg ne játssza szegény kisebbségit közbe meg belekötnek mindenkibe lopnak

de nem írom le vagy 100 te is itt élsz ebbe az országba

2010. márc. 16. 23:25
 17/36 anonim ***** válasza:
65%

Morvai azért segít az ügyben, mert jogvédő.

Novák előddel pedig nagyon régi barátok. Ha egy gyerekkori barátom ilyen helyzetbe kerülne én is segítenék neki olyan úton-módon, ahogy lehet.

2010. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Mivel ez nem érv, nem zavar. Olyan mintha Postás Józsival kampányolna az MSZP. Ki vesz ilyet komolyan?
2010. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
65%

Etnikai alapon?

Nesze nektek etnikai súlyozás...

http://www.youtube.com/watch?v=zSX_JcEBPuk&feature=channel

Terrorban. Csepelen egy egész házat tart rettegésben egy család http://www.youtube.com/watch?v=K-HwagWrMOo&feature=channel

Újabb kamaszlányt támadtak meg Kiskunlacházán http://www.youtube.com/watch?v=EAmtisUtlLk&feature=channel

2010. márc. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
65%

+1 grátisz: Képtelen eladni a házukat, ahonnan a Gárda menekítette ki õket http://www.youtube.com/watch?v=uAZIy6wZluQ&feature=channel


Remélem azért néhányan átérzitek.

2010. márc. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!