Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok nem zavar titeket...

Jobbikosok nem zavar titeket hogy mindenki Budaházyval érvel a Jobbik ellen?

Figyelt kérdés

mert engem baromira


Budaházy csinált amit csinált de semmi köze nincs a jobbikhoz (remélem nem is lesz)

mégis mindig ha jobbik szóba kerül rohadjak meg ha nem jönnek Budaházyval...


már baromira elegem van belőle is meg hogy őt a jobbikkal azonosítják nektek nem most őszintén?

mindenkinek egyenként meg kell magyarázni hogy:

-nem Budaházy nem jobbikos...

-akkor Morvai mér segít neki?

-mert politikai fogoly és nincs ellene bizonyíték....

-és akkor ő lezárhat hidakat és lerombolhat jelképeket

-nem de mi köze ennek a Jobbikhoz...

és kezdődik előröl

-akkor Morvai mér segít neki?

....


akkor szögezzük le én mint jobbikos (ez az én véleményem) nem érdekel Budaházy ő csinált amit csinált saját szakállára (...őt is meg lehet érteni...) én nem csináltam volna


de ami a legfontosabb nem jobbikos semmi köze hozzá

önállóan indult Novák Előd körzetében

amúgy semmit nem jelent nekem az ember tőlem bűnös is lehet, ha meg nem akkor meg engedjék ki...

ennyi


2010. márc. 16. 22:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
43%

én azért nem égetném le az egész nemzetet mert egy barátom bajban van.

ha igaza van akkor mért nem megy budaházy straßburgba?

2010. márc. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"ha igaza van akkor mért nem megy budaházy straßburgba?"


Talán mert fogva tartják? :-)

2010. márc. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
valamelyik ügyvéde is mehet, kérvényt is lehet küldeni.
2010. márc. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Tudtommal már ott van az ügy.
2010. márc. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Szeretem ezt a "biztos nem véletlen tartják fogva" felfogást... Szép dolog ennyire bízni a rendszerben, nagy élet tapasztalatra vall, csak semmi naivitás!:)


Nem, valóban nem véletlen tartják fogva, csak éppen szabálytalan az egész eljárás, már attól kezdődően ahogy elfogták. Ja, hogy terrorista! Milyen jó ez a szó..., mert onnantól, hogy valakire ráfogjuk, már nem is kell érdekeljenek az illető jogai.


Nevetséges, számomra inkább terrorista Bajnai, a maga kis Hajdú-Bét ügyével, vagy az aki pályaudvaron robbant, esetleg eltérít egy repülőt vagy vonatot, túszul ejt 150 embert, stb.


Nem az, aki rálő egy gyökér politikus házára (most erre én is mondhatom, hogy biztos nem véletlenül, talán tudott valamit amit mi nem...), vagy megveret egy kétszínű műsorvezetőt. Ami persze bűncselekmény és ha elfogták, így járt, büntessék meg tényleg, de attól még nem terrorista.


De mégis terrorista, mert meg akarta dönteni a kormányt, méghozzá nem éppen demokratikus eszközökkel. Mit mondjak, van aki nem lát más kiutat és aggódik a nemzetéért. Lehet, nincs igaza, vagy nem csinálja jól, de attól még nem egy mészáros terrorista. Gyurcsány talán demokratikus? Haha:) Csak az a különbség, hogy ő nem minket akart menteni, mint Budaházy a maga talán nem megfelelő módján, hanem a pártja hatalmát.

2010. márc. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Forduljon fel gyurcsány.
2010. márc. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, maga a tény hogy elfogyott a vörösborom jobban zavar. Budaházyra visszatérve meg egyetlen kérdésem van:

Hogy kerül képbe ha a Jobbikról beszélünk? Ha ezt egyszer elmagyarázzátok majd zavarni fog. xD

2010. márc. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

"Morva Krisztina nemzeti jogvédő, és mint ilyen tisztséget betöltő személy, nem tartozhat egy párthoz sem. "


Továbbiakban kérném: Dr. Morvai Krisztina -ként emlegetni!

Ami jár , az jár! Megdolgozott érte.

2010. márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
más fogást nem találnak a Jobbikon, azért
2010. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

ma 01:05

Imádom amikor idejön egy jobbik fanatikus, és elkezdi lealacsonyítani a másikat. Mintha neked annyi élettapasztalatod lenne, és annyira belelátnál a rendszerbe.

Ha a rendőrségen, ügyészségen dolgoznál, akkor talán igazat adnék neked.

Bajnai hogy jön ide? Ez egy Budahzáy kérdés, ha annyira akarsz Bajnairól beszélgetni, akkor tegyél fel egy olyan kérdést.

Ez a második jobbik effektus, mikor valami mellett nem tudnak érvelni, akkor előhozzák a másik oldalt.


Az hogy én mennyire vagyok naiv az lényegtelen. Az hogy te mennyire gondolod korruptnak a rendszert az is lényegtelen. Én sem tudom bizonyítani az álláspontomat, te sem tudod. Te csak szart látsz mindenhol, és degradálod azt, aki nem úgy gondolkodik ahogy te. Erre egyet tudok mondani. Bizonyítsd... A gondolat ehhez még nem elég.

A hangfelvételen kívül kitudja milyen bizonyítékok vannak még a rendőrség kezében?

Jahh amúgy ki az a Budaházy? A jobbikos politikusok mellett eltörpül. Vona, vagy a többi jobbikos most miért nincs börtönben? Elvégre ők sokkal nagyobb falat, és 625x nagyobb kárt tudnak tenni a választásokon mint egy szimpla Budaházy.


Másrészt az első hozzászólásomban kifejtettem, csak azt valahogy senki sem olvasta el, hanem egyből nyúl a piros kézhez.

Ha ártatlan és politikai fogoly miért nem mennek el nemzetközi szervezetekhez? Emberjogi bíróságot már említettem. Ha tényleg ártatlan lenne és nem lenne egy bizonyíték sem a rendőrség kezébe, én azt gondolom, hogy Budaházy már rég igénybe vette volna egy ilyen szervezet segítségét. A magyar kormány meg annyira nem hülye, hogy majd ilyennel járassa le magát. Szerinted mekkora botrány lenne ebből nemzetközi szinten ha valójában politikai fogoly lenne?

2010. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!