Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Félsz a Jobbiktól?

Félsz a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
Én nem.
2010. márc. 16. 20:45
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
85%
Miért félnék?Jót akarnak hangosan, nem pedig rosszat némán.
2010. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak egy újabb szánalmas próbálkozás a Jobbik lejáratására! Ez a kérdés már volt párszor, törölhető.
2010. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Hajrá Jobbik. Külön tollat fogok vinni a szavazófülkébe, hogy behúzzam nekik az xet.
2010. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Szebb Jövőt!
2010. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
nem vagyok bűnöző, tehát nem félek. rájuk szavazok.
2010. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

"A közgazdasághoz is érteni kellene többek között,nem elég csak szépeket mondogatni."


Hidd el, van közöttük. Nem 1, nem 10...és nem mellesleg magyar érzelműek, magyar érdekeket szem előtt tartóak. Az elmúlt évek alatt szépen maguk köré gyűjtötték az értelmes magyar embereket (nem a szimpatizánsokról beszélek!). Jogászok, közgazdászok, apehosok, rendőrök(!), stb is bőven van a jobbik csapatban, úgyhogy ne félj. Kellő gondossággal készítették és készítik elő a dolgokat.

2010. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
33%
Nem félek tőlük, kiröhögöm őket és egyben szánalmasnak is tartom a Jobbikot.
2010. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
igen. de nem magamat féltem. hanem Magyarországot.
2010. márc. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Jobbiktól félni? Vicc a kérdés is.


Egyikőtök sem kerül ezekhez hasonló szituba látom:

Terrorban. Csepelen egy egész házat tart rettegésben egy család http://www.youtube.com/watch?v=K-HwagWrMOo&feature=channel

Újabb kamaszlányt támadtak meg Kiskunlacházán http://www.youtube.com/watch?v=EAmtisUtlLk&feature=channel

Képtelen eladni a házukat, ahonnan a Gárda menekítette ki õket http://www.youtube.com/watch?v=uAZIy6wZluQ&feature=channel


Mondjátok meg nekem, ki fogja a hozzájuk hasonló embereket megvédeni? Ezen az egész helyzeten változtatni?

Hamar keressétek a választ, mert lehet, hogy maholnap veled, meg veled is megtörténik....

2010. márc. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
én békés megyében lakom, van 5 hektár földem. amúgy most vesztettem el a munkámat, és nagyon szerény körülmények között élünk. viszont nincs a földre itteni vevő, mert ugye szegények az emberek. van egy belga rokonunk, aki megvenné, de most ugye nem veheti. a sok jobbikos meg hangoztatja, hogy milyen jó ez... nem, nem jó.
2010. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!