Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Félsz a Jobbiktól?

Félsz a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
Én nem.
2010. márc. 16. 20:45
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
82%

n nem a jobbiktól félek, hanem attól hogy tönkre fog menni miatta szép hazánk. a másik meg hogy eléggé diktatúra felé hajlanak.


Ma van tönkremenve, ha 180fokot fordulunk akkor csak jobb lehet!


De nem is értem, miért menne tönkre?

2010. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Nem kell a másé. De ne legyen másé a miénk!
2010. márc. 16. 20:58
 13/43 anonim ***** válasza:
92%

"aki magyar földet akar venni annak többek között egy gárdatag elött kell magyar nyelvizsgát tennie"


hát ha ez szabadság, akkor én megeszem a kalapom."


Ha rendesen idéznél, tudhatnád hogy Vona a külföldi befektetőkről beszélt. 10 éve itt kel élnie, mezőgazdasággal kell foglalkoznia, a nyelvvizsgást részt viccből mondta, ugyanis remek humora van. Szerintem egyébként jogos.

2010. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
19%

nem a jobbiktól, hanem a hatásaitól. Így se nagyon van már olyanunk, hogy egységes nemzet, emiatt így is elég élhetetlen az ország, de ha emberek még jobban elkezdik elhinni, hogy vannak itt magyarabbak (akarom írni MAGYARABBAK) a többieknél, akik szent küldetése felvenni a nemzetvédő háborút a kevésbé magyarakkal, akkor itt még ennél is sz*rabb lesz.


Semmi bajom azzal, ha azt mondják az ellenfeleikre, hogy alkalmatlanok, hogy gazemberek, hogy ezt vagy azt csinálták (és nem úgy, hogy tolvaj, hanem megnevezve, hogy mit is lopott el, azért ez sincs mindig így), de a emzeti kérdést ne keverjék bele, ne hazaáruláózzanak, ne idegenszívűzzenek, mert ez nem vád, ez csak egy nagyon durva mocskolódás, ami mellesleg kettészakítja az országot.

2010. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
5%
Nem vagyok bohócfóbiás, szóval nem. Tegnap Vona a beszédével bebizonyította, hogy ők bohócok. Pedig előtte tök semleges volt a véleményem róluk.
2010. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
91%

hát ha ez szabadság, akkor én megeszem a kalapom.


Aki ellen ezt a törvényt be akarják vezetni, na az szärik rád és a szabadságodra. Sőt 1€ ért el is pusztulhatnál felőle, azon az elven hogy 1000 000 magyar = 1000 000€!

2010. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
15%
nagyon jó humora van, ha ez humor volt...
2010. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van egy hazája ahol teljes életet akar élni és igen, ezen a helyen több jog illeti meg, mint a pár hónapja nála tartózkodó külföldit.
2010. márc. 16. 21:02
 19/43 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok se zsidó, se cigány, akkor meg miért félnék?:D
2010. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
92%
Akinek van félnivalója az féljen is! De nekem nincs miért...
2010. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!