Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok miért van ez?

Jobbikosok miért van ez?

Figyelt kérdés
Én is a jobbikkal szimpatizálok, viszont rengeteget látom, különböző fórumokon, akár itt is, akár a youtubon, hogy ha valaki nem ért velünk egyet, azt a legtöbb jobbik szimpatizáns egyből lezsidózza, lecigányozza, hazaárulózza, és olyan trágárul beszél velük mint egy kutyával. Miért van ez? Nem példát kéne mutatnunk, nekünk jobbikosoknak, hogy értelmes emberek vagyunk, miért kell egyből zsidózni, kommunistázni, hazaárulózni azokat akik nem értenek velünk egyet? (Tisztelet a kivételnek) Én pl. soha nem csinálok ilyet, hanem próbálok elbeszélgetni azokkal akik nem értenek velünk egyet, hogy miért vannak azon az állásponton amin vannak. Szerintetek nem így kéne elintézni? Értelmes magyar ember módjára, értelmes honfitársakhoz méltóan. Szebb jövőt!
2010. márc. 16. 19:06
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Azért van mert tele vannak indulattal, jogosan elkeseredettek és kiábrándultak sokan ma a magyarok között. A Jobbik egyszerű válaszokat ad az egyszerű kérdésekre, én nem vonom kétségbe a Jobbik jóakaratát és tenni akarását, és nekem is csak az bántó, hogy néhány szimpatizánsuk zsideszezik, Likudozik, hát most erre mit mondjak...Én fideszes vagyok és a Fideszt körülvevő légkör, a nyugodt erő nekem szimpatikusabb, mint a felhevült indulatok.

De abban is biztos vagyok, hogy a Jobbiknál ez kampányfogás, a párt politikusai nem erőszakos és nem antiszemita emberek, viszont a párt népszerűségét azzal lehet növelni, hogy elfogadják azok támogató szavazatát is akik tényleg neonácik.

S gondoljunk bele, nagyon sok fiatal van aki a Jobbikra szavaz, de 4 éve még vagy az SZDSZ-re vagy az MSZP-re (vagy a Fideszre) szavazott, na most ha leülnek beszélgetni és az egyiknek a nagymamáját elvitték a nácik mert zsidó volt akkor a jobbikos szimpatizánsok lezsidózzák a jobbikos barátjukat?


Szerintem nem. A társadalom egy része elkeseredettségében ellenségképet keres, közös utálat tárgyát. És mivel valóban olyanok tették tönkre az országot akik nyaltak a zsidó nagytőkének, a magyar érdekeket háttérbe szorítva, akkor most a zsidókat utálják. Pedig nem minden zsidó ember olyan. Szerintem a Jobbiknak is van zsidó szimpatizánsa például.


Én úgy utáltam Gyurcsányt, mint a sz*rt, de ma már nem érdekel, nem veszem figyelembe amit mond, semmi értelme figyelni rá. Nem utálom, egyszerűen nem érdekel. Nem fogom idegesíteni magam egy ilyen ember miatt.

Arra kell koncentrálni, hogy fejlődjön az ország és ha lehet akkor békében, ez a legfontosabb.

2010. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
43%

"A Likud igaz, zsidok vannak benne (nem baj) igaz, ciganyparti...az is igaz. Faj az igazsag?"


Az mit jelent, hogy a Fidesz cigánypárti? Az, hogy a tanulás a cigányság egyetlen kiútja a putriból, meg a munka, de ezt nem lesz könnyű megmagyarázni nekik, ebbe energiát és pénzt kell fektetni. Járjanak iskolába, tanuljanak. Ez másképp nem megy. Ha a Jobbik elveszi a segélyüket akkor még erőszakosabbak lesznek, még több bűncselekményt követnek majd el. A Jobbiknak igaza van, hogy a segélyekből tartják fenn magukat a cigányok, direkt szülnek 8 gyereket, hogy kapjanak pénzt, aki ezt tagadja az hülye vagy hazudik. De a Jobbik válasza erre mi? Hogy vegyük el a segély, ha nem jár iskolába? Hát a Fideszé ugyanez. Csak a Jobbik radikálisabban szól - olykor jogosan, nem nem tagadom -, de ennyi szar, mocskos közélet után ahol a szemünk előtt ment egymás szidalmazása, legyen már egy nyugodt erő aki kormányozza az országot. És ez - lehet ez neked fáj -, de ez ma a Fidesz.

2010. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Ha majd a baloldaliak, nem fogják nácinak, rasszistának nevezni a Jobbikosokat, és nem fognak annyi hazugságot kitalálni a Jobbikról(Vona zsidó, Irán pénzeli a Jobbikot , terroristák blabla) akkor majd én is szebben fogok fogalmazni ...
2010. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

ma 10:24


a jobbik leírta a programjában, hogy a cigány gyereket taníttatni kell, akár integrálással ,akár szegregálással. nem értem honnan veszed, hogy elveszik a segílyt és ennyi.

2010. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
50%

Jobbikosokat rendszeresen lecseszem ezen golgokért. igaz van, hogy én is leostobázok hülyézek valakit, ha butaságot ír, mint amilyent az előző hozzászóló is mond. Viszont ezen gondolat menetet is lehet finoman tálalni. Abban az esetben, ha a másik tuskó még ne kell a faji hova tartozásával támadni. Főleg, hogy én zsidó származású vagyok. Zsidó származásúként pedig Jobbik tagként tudom tenni venni a dolgokat. "Nem tudhatom, hogy másnak e tájék mit jelent, nekem szülőhazám itt e lángoktól ölelt kis ország."

Éljen a haza! Éljen Magyarország! Szebb Jövőt!

2010. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Utolsó! Minden tiszteletem a tiéd barátom! Szebb jövőt!
2010. márc. 18. 12:45
 27/38 anonim ***** válasza:
Talán azért mert elegünk van abból, hogy mi érvelhetünk több millió oldalon keresztül is mindent megmagyarázva, csak annyit kapunk, hogy antiszemita. És ilyenkor mi meg csak: m.ocskos zsidó, stb. Én is sokáig kulturáltan vitatkoztam akivel lehetett de azoknak a 90%-a semmi érvet nem tudott mondani, hogy támassza a maga igazát csak: kö.csög náci meg ilyeneket mondtak. ÉS én is meguntam szóval már sok mindenkire csak rámondom, hogy t.etves ballib s.eggfej f***kalap. Remélem érthető voltam.
2010. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:

Szia!


A kérdés jó. Én is sokat gondolkodtam ezen, és rájöttem, hogy manapság divat szélső jobbosnak lenni. Én 2006 előtt is magyarnak vallottam magam, és most is. Nem kezdek el egyből anyázni senkire, nyilván ennek nincs értelme. Akik ezt csinálják, csak felszínes divatemberek, akik nem képesek a mélyére hatolni a magyarságtudatnak. Ha éreznék is azt amit te vagy én, más lenne a helyzet. Szerintem...

2010. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Látom, hogy ide zömében "hithű" Jobbikosok vannak. Nos, ezt nekik címezném:

18 éves vagyok, de egész kis korom óta falom a történelmi/politikai könyveket, mindig sok forrásból igyekeztem tájékozódni, objektív lenni, kulturáltan vitázni és elismerni, ha tévedek. Persze nem volt ez mindig így, és néha még ma is kikelek a sodromból. Én most fogok először szavazni és vonz a Jobbik, végre egy párt, aki - legalábbis tervei és eddigi munkássága alapján - tiszta és a magyarság érdekeit szolgálja. Viszont amikor már teljesen elhatároznám magamban, hogy hová teszem az x-et és kit fogok a környezetemben reklámozni mindig feltévedek egy-egy szélsőjobbos oldalra vagy meghallok nem is kis rangú jobbikosoktól olyan blődségeket, hogy mindjárt elbizonytalanodom. Ezt a bizonytalanságot nem a szocik agymosása okozza, hanem a józan ész. Ti. a legtöbb ilyen oldalon a kérdező által említett jelenséggel találkozom. Részletezném:

- Ha nem az életed egyetlen és legnagyobb célja, hogy minél hamarabb és ha kell iszonyatos vérontás árán, áldozatokat nem kímélve visszaszerezd a régi területeinket és bosszút állj a bitorlókon akkor hazaáruló, de legjobb esetben is gyenge, nem "igaz magyar" vagy.

- Ha nem tagadod mindenféle banális módon a holokausztot (ami dicső népünk nagy múltjának kevés szégyenfoltjai közé tartozik) pl. nem is halt meg csak pár ezer zsidó a táborokban, az is tífuszban, meg Pesten Nyilas ruhába öltözött zsidók(!!!) lődöztek embereket a Dunába... akkor te csak egy zsidó/zsidó bérenc hazaáruló vagy.

-Ha nem akarod az összes multit (ide értve a magyar exportot megsokszorozó, munkahelyek ezreit teremtő, dolgozóit becsülő Audit és Opelt is) minél előbb kiutasítani az országból (ahelyett, hogy csak az adókedvezményeiket csökkentenénk, és bizonyos arányban magyar áruk forgalmazására köteleznénk őket) akkor egy aljas zsidó bérenc hazaáruló vagy.

Ez csak pár példa volt. Ha valakinek az értékrendje kicsit is másabb, vagy a közös célokat máshogy akarja elérni természetesen hazaáruló, vagy zsidó, bár e két szó sokuk szótárában ugyanolyan jelentéssel bír, ami csak azért vicces, mert a magyar nevet széppé tevők közül sokan(Bay Zoltán, Gábor Dénes, Békéssy György, Kemény, Neumann, Szent-Györgyi, Teller, Friedman, Weissmüller, Houdini, Tony Curtis, Capa, Moholy-Nagy, Radnóti, Rejtő) zsidók voltak.


Ezek bizonytalanítanak el engem és sokakat a Jobbikra való szavazástól és amíg nem fogja a Jobbik az ilyen egyéneket magából kilökni - mert most nem hogy nem löki ki, de szerintem hallgatólagosan még támogatja is őket a szavazatokért - addig sok ezren nem mernek szavazni rá, akármennyire is szeretnének. Sajnos ez van...

2010. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Ha én gazdag Jobbik-szimpatizáns lennék (nem vagyok sem gazdag, sem Jobbikos, én magam is csak egy csóró Fideszes vagyok), akkor minden Jobbik-rendezvényre kimennék, és elosztogatnék a leghangosabban cigányozó-zsidózó embereknek egy kamionnyi Wass Albert könyvet. Különösen a Valaki tévedett című háborús novellagyűjteményt, ami ugyanúgy mesél a kegyetlen szovjet katonák, és a szocializmus embertelenségéről, ahogy a gyilkos náci diktatúráról. Tudtommal Wass Albert felétek is kedvelt író. Nekem ezt a könyvet olvasva folyamatosan potyogott a könnyem, és sokat tanultam belőle arról, miért is kell nekem minden áron olyanokhoz ragaszkodnom, akik csak demokráciában képesek gondolkodni.


A gyűlölködőket csak ti tudjátok megváltoztatni. Vagy ha nem sikerül, hát kivetni őket magatok közül. Mi nem olyannak szeretnénk hinni titeket, amilyennek a baloldali média mutatja be a Jobbikot. De amíg a saját bőrünkön is azt tapasztaljuk, hogy szinte minden vitában érvek helyett csak hazaárulózást, meg zsidózást kapunk válaszul (tisztelet a kivételnek, mert olyan is van), és sokszor még a magyarságunkat is megtagadnák tőlünk, mert nem vagyunk Jobbikosok, addig sajnos kénytelenek vagyunk tudomásul venni, hogy a Jobbikosok jó része faji alapon határozza meg a jó vagy rossz ember fogalmát. (Jó=magyar=jobbikos, rossz=nem magyar=nem jobbikos=zsidó/cigány/hazaáruló, stb.)

2010. márc. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!