Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok miért van ez?

Jobbikosok miért van ez?

Figyelt kérdés
Én is a jobbikkal szimpatizálok, viszont rengeteget látom, különböző fórumokon, akár itt is, akár a youtubon, hogy ha valaki nem ért velünk egyet, azt a legtöbb jobbik szimpatizáns egyből lezsidózza, lecigányozza, hazaárulózza, és olyan trágárul beszél velük mint egy kutyával. Miért van ez? Nem példát kéne mutatnunk, nekünk jobbikosoknak, hogy értelmes emberek vagyunk, miért kell egyből zsidózni, kommunistázni, hazaárulózni azokat akik nem értenek velünk egyet? (Tisztelet a kivételnek) Én pl. soha nem csinálok ilyet, hanem próbálok elbeszélgetni azokkal akik nem értenek velünk egyet, hogy miért vannak azon az állásponton amin vannak. Szerintetek nem így kéne elintézni? Értelmes magyar ember módjára, értelmes honfitársakhoz méltóan. Szebb jövőt!
2010. márc. 16. 19:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
ÓÓ mindenhol vannak ilyen emberek legyen az párt vagy egy könyvklub.
2010. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de tőlünk lényegesen több ilyet látok, és ez nagyon elszomorít! Jó rendben, ha azzal jöttök, hogy a többi pártszimpatizánsai lenáciznak bennünket, az ugyanolyan rossz... azt sem szeretem, sőt kikérem magamnak. De legalább mi mutassuk meg, hogy nem csak indulattal lehet vitázni és a másik porba tiprásával.
2010. márc. 16. 19:18
 3/38 anonim ***** válasza:
63%

Szerinted ez a Jobbikosokra jellemző csak?


Én pontosan az a Jobbikos vagyok aki szeret vitatkozni, és tud is, akinek vannak érvei, ha kell ideologizálok, de a szociális piacgazdaság elveit is értem. A történelemhez sem vagyok teljesen laikus. De természetesen ha valamit nem tudok, utána olvasok hisz itt a Pc előttem.

Tudod hányszor megkapom a magamét?

Csak sajnos mindig nekem kell "harcolnom" az igazamért, érvelni, bizonyítani. Semmi baj nem lenne ezzel sem, csak hogy nincs alternatíva, nem az elképzelések ütköznek, hanem csak a Jobbikot akarják kritizálni.

Az az, elképzelésük nincs arról hogy a pártjuk mit is akar, így csak kritizálnak a demagógiák síkján!

2010. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
20%

ha tudnád ,h engem jobbikosként hányszor ugattak már le. ez nem párttól függ.


és én sohasem zsidóztam le senkit.

2010. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
53%
A demokrata tiszteletben tartja a másik véleményét, még ha az homlokegyenest különbözik is a sajátjától. A nem demokrata csupán egyetlen véleményt ismer (és képes elismerni): a sajátját. Szerinte ez az egyetlen lehetséges és igaz út, és az összes többi téved (illetve buta, vagy szándékosan akarja rossz útra terelni az országot). Olyanok, mint a vallások fanatikus hívői, akik ölni is tudnának azért, hogy mindenki az általuk igaznak vélt verziót kövesse.
2010. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Rendben, örülök, hogy itt kivételek vannak, és ez büszkeséggel tölt el. Ti nem szoktátok látni, hogy vannak olyanok (nem kevesen) akik állandóan zsidóznak, hazaárulóznak egyből ha valaki mondjuk azt mondja hogy a jobbik programja nem jó?
2010. márc. 16. 19:23
 7/38 anonim ***** válasza:
36%
Én jobbikos vagyok, és egyetértek veled. De azért nem kell általánosítani. Nem minden jobbikos ilyen, sőt. Sajnos vannak, akik egész nap a különböző oldalakat bújják, és belekötnek mindenkibe. De ugyanúgy vannak bunkók mást pártok részéről is. Én pl. egyszer megpróbáltam értelmesen elbeszélgetni egy nem jobbikos emberekével, aki csak annyit tudott mondani, h. minden jobbikos egy könnyen befolyásolható, ostoba, elkeseredett csóró ember. Kértem tőle, h. nevezze meg a pártot, akivel szimpatizál, majd soroljon érveket, h. miért, és miért nem a jobbik. De arra már nem volt képes, azt mondta nem tárgyal velem, mert csak egy hülye jobbikos vagyok. Ennyit erről.
2010. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, de tőlünk láttam a legtöbb ilyet... sajnos. És igen, velem is volt már ilyen hogy próbáltam beszélni egy kötekedővel, de hasonlókat mondott nekem, mint amit te leírtál.
2010. márc. 16. 19:26
 9/38 anonim ***** válasza:

A demokrata tiszteletben tartja a másik véleményét, még ha az homlokegyenest különbözik is a sajátjától. A nem demokrata csupán egyetlen véleményt ismer (és képes elismerni): a sajátját. Szerinte ez az egyetlen lehetséges és igaz út, és az összes többi téved (illetve buta, vagy szándékosan akarja rossz útra terelni az országot). Olyanok, mint a vallások fanatikus hívői, akik ölni is tudnának azért, hogy mindenki az általuk igaznak vélt verziót kövesse.



Nem az a baj hogy nem lennék képes elfogadni másnak a véleményét. De a vélemény szerinted mi?

Szerintem az ami meg van alapozva logikus, konzekvens, érvekkel. Aminek van alapja. Ha ez nincs, az csak demagógia, és nem több mint képzelgés!

Ha megkérdezek valakit hogy Bokros programja miért lenne jó az országnak, és nem tud értelmesen válaszolni, akkor az milyen meggyőződéssel hisz benne? Nagy Bokros bajusza?

A vélemény nem egyenlő a TV ben hallottam és elhittem bár semmit nem értek belőle üzem móddal!

2010. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

vannak az oldalon áljobbikosok is bőven, akik a pártot akarják lerontani, hogy lehúzó szövegeket írnak be.


volt itt olyan aki beírta, h ő 1 éve kőkemény jobbikos volt és kiábrándult belőle meg minden és mennyire rosszak gyűlölködőek, stb. a végén meg már ott tartott, hogy messzemenően lenézett mindenkit aki jobbikos leugatta, gúnyolódott.


sohasem volt jobbikos.

2010. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!