Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok miért van ez?

Jobbikosok miért van ez?

Figyelt kérdés
Én is a jobbikkal szimpatizálok, viszont rengeteget látom, különböző fórumokon, akár itt is, akár a youtubon, hogy ha valaki nem ért velünk egyet, azt a legtöbb jobbik szimpatizáns egyből lezsidózza, lecigányozza, hazaárulózza, és olyan trágárul beszél velük mint egy kutyával. Miért van ez? Nem példát kéne mutatnunk, nekünk jobbikosoknak, hogy értelmes emberek vagyunk, miért kell egyből zsidózni, kommunistázni, hazaárulózni azokat akik nem értenek velünk egyet? (Tisztelet a kivételnek) Én pl. soha nem csinálok ilyet, hanem próbálok elbeszélgetni azokkal akik nem értenek velünk egyet, hogy miért vannak azon az állásponton amin vannak. Szerintetek nem így kéne elintézni? Értelmes magyar ember módjára, értelmes honfitársakhoz méltóan. Szebb jövőt!
2010. márc. 16. 19:06
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Ilyen a magyar politika. Egyébként nem a Jobbik szimpatizánsok többsége zsidózik, cigányozik, hazaárulózik, hanem a szimpatizánsok egy hangos kisebbsége. Jobbik szimpatizánsként én is utálom, hogy ezek miatt vagyok én is náci, rasszista, meg tudom is én mi. Persze azok sem különbek, akik náciznak rasszistáznak, miegymás, de a többi párt szimpatizánsai közül sem teszi ezt mindegyik.
2010. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
52%

amúgy írjátok be a gogleba, hogy morvai krisztina, vagy vona gábor és mind2re kiadja madj ,hogy "vona gábor zsidó" vagy "morvai krisztina zsidó"


nah most akkor vagy minden paraszt zsidózik, vagy pedig a jobbikosok a saját pártvezetőiket zsidózzák le?

2010. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
87%

"vannak az oldalon áljobbikosok is bőven, akik a pártot akarják lerontani, hogy lehúzó szövegeket írnak be.


volt itt olyan aki beírta, h ő 1 éve kőkemény jobbikos volt és kiábrándult belőle meg minden és mennyire rosszak gyűlölködőek, stb. a végén meg már ott tartott, hogy messzemenően lenézett mindenkit aki jobbikos leugatta, gúnyolódott.


sohasem volt jobbikos."



Az a 36% os volt. De mára már lejjebb pontozták. Ő mindig ezt csinálja.

2010. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

hát igen az ellenzőknek sem kéne hazudni...


én még senkit nem zsidóztam le szóval...

2010. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Nagymamám a fideszre szavaz, nem ért egyet a jobbikkal, nem cigány, nem zsidó, nem hazaáruló. Akkor hogy van ez?
2010. márc. 16. 20:14
 16/38 A kérdező kommentje:
20:12-esnek szólt
2010. márc. 16. 20:15
 17/38 anonim ***** válasza:

figyelj, ez mindkét oldalon megvan egyformán...én is lettem már lenácizva,rasszistázva,nyilasozva, pedig én szó szerint senkire semmi rosszat nem mondtam, és nem használtam semmilyen csúnya szót, stb.


és vesztem már össze másik jobbikossal azon, hogy miért kell így viselkedniük ezzel lejáratva minket és támadási felületet biztosítva a jobbikelleneseknek... sajnos még én sem tudtam meggyőzni őket, mint nemzettestvérük... valószínű, hogy ezek 15-16 éves gyerekek, akik a politikával akarnak felnőni, lázadni, holott a lényegét igazából nem értik...az ilyenekről nem kell tudomást venni, majd felnő és abbahagyja...még mindig jobb, mintha női ruhába bújva feketére festett körömmel és szemmel simogatna egy másik srácot a parkban...


Szebb Jövőt!

21/L

2010. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a jobbikosok hülyébbik részénél van. Ez megy máshol is. Tudod, nácik vagyunk, fasiszták, rasszisták meg a jó ég tudja micsodák...
2010. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Fideszt is zsideszezitek, likudozzátok, zsidózzátok, cigányozzátok stb....


A Likud igaz, zsidok vannak benne (nem baj) igaz, ciganyparti...az is igaz. Faj az igazsag?

2010. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__726..


Ezt meg például baromira nem jobbikos írta, egyértelműen csak provokáció.

2010. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!