Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy liberális médium miért...

Egy liberális médium miért csak egy oldalról mutat be külföldön történt eseményeket?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem az RTL-en Híradót, valamint Fókuszt.

Mindkettőben az Izraelben történő palesztin személyek által elkövetett magán-merényletekről szól.

Először is, nem tudom,hogy miért tudom,hogy palesztin.Emiatt most késelős gyilkosnak gondolom a palesztinokat hisz ez egy előítéletre vezet rá.Nem tettek kivételt, "palesztinok" azaz többesszámban vannak említve.

Továbbá az is elhangzott,hogy "érthetetlen ,oktalan és értelmetlen" a késelős támadás.

Tehát csak úgy a semmiből történik.

Ugyanakkor amikor hazánk kapuin belül történnek támadások, szintén oktalanul, idősek,nők és gyerekek ellen, akkor mindig az elkövetőt mutatják be pozitív személyként.Miért?


2015. okt. 17. 16:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Volt egy eset, amikor a cigánygyerek ellopta egy feltehetőleg magyar fiú pólóját, és a bíróság elítélte.

Ekkor jött az RTL: "csak egy pló,nem méltányos büntetés" stbstb...majd én levetetem az utcán a pólódat, és akkor mond,hogy "csak egy póló".

Nyilván nem szépen kérte, erőszakos volt.

A következő lépésben meg majd kibelez egy idős embert.

Itt nem utcán támadnak késsel rendőrökre...itt ököllel támadnak idősekre,gyerekekre.

2015. okt. 18. 10:14
 12/12 anonim ***** válasza:

a cigányok hátrányos helyzetűek, őket nem úgy kell nézni mint a magyar embereket, ők elnyomás alatt vannak, ki vannak közösítve.

mondják ezt az emberi jogok védői, vagyis a cigány védők.

tehát esetükben sokkal elnézőbbek, mert ők cigányok és megtehetnek "bármit", mivel hátrányos helyzetűek, és ez a szociális helyzet kikényszeríti belőlük az agressziót és a bűnözést.

olyan hogy "megélhetési bűnözés" is csak nálunk van.

most komolyan, normális volt aki ezt kitalálta?

nem dolgozok, nem is akarok dolgozni, élősködök az állam szociális segélyezésén, és mellette megélhetési bűnözök mert szegény vagyok?!

szóval ez azért sztm. mindent visz itt Magyarországon..


a baloldali liberális média pedig előszeretettel söpör be mindent a szőnyeg alá, ami az etnikumokkal, rasszokkal kapcsolatos bűnelkövetésről szól.


nézd csak meg ezt a videót:


https://www.youtube.com/watch?v=DOhWKMs5QjU


ez mindent elárul a liberális médiáról.

2015. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!