Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy liberális médium miért...

Egy liberális médium miért csak egy oldalról mutat be külföldön történt eseményeket?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem az RTL-en Híradót, valamint Fókuszt.

Mindkettőben az Izraelben történő palesztin személyek által elkövetett magán-merényletekről szól.

Először is, nem tudom,hogy miért tudom,hogy palesztin.Emiatt most késelős gyilkosnak gondolom a palesztinokat hisz ez egy előítéletre vezet rá.Nem tettek kivételt, "palesztinok" azaz többesszámban vannak említve.

Továbbá az is elhangzott,hogy "érthetetlen ,oktalan és értelmetlen" a késelős támadás.

Tehát csak úgy a semmiből történik.

Ugyanakkor amikor hazánk kapuin belül történnek támadások, szintén oktalanul, idősek,nők és gyerekek ellen, akkor mindig az elkövetőt mutatják be pozitív személyként.Miért?


2015. okt. 17. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
És az összes orosz, arab, perzsa és magyar szélsőjobb-közeli médium miért?
2015. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mert szélsőjobb.

SZÉLSŐ.Érted?

Vagy azt akarod mondani,hogy akkor a liberálisok szélsőbaloldaliak?

2015. okt. 17. 16:18
 3/12 MolotovPunk ***** válasza:

A szélső jobb ugyanezt csinálja,csak a saját szájuk íze szerint...

Amúgy meg egy magán Tv társaság azt sugároz és azt pártol,akit akar.Elvégre azért magán Tv.

Az undorító inkább,amit a köztévé csinál az adófizetők pénzéből...

2015. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

így értettem


az összes


orosz


arab


perzsa


és magyar szélsőjobb közeli


magyarul az orosz, az arab és a perzsa médiáról általánosságban beszéltem


egyébként attól, hogy valami szélsőjobb miért lenne több joga egyoldalúan tájékoztatni?

tudtommal ők eleve elvetik a szélsőséges jelzőt, nem?

2015. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

"Ugyanakkor amikor hazánk kapuin belül történnek támadások, szintén oktalanul, idősek,nők és gyerekek ellen, akkor mindig az elkövetőt mutatják be pozitív személyként."


Ez nettó baromság.

2015. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Talán helyesebb azt mondani, hogy a versenyt misztifikálták és mindennek a z alapjává tették. Ezért mindenki minél több embert akar megnyerni a maga ügyének is. Azaz minden média (liberális, bal, jobb, szélsőséges) a dolgokat a saját szemszögéből tálalja. Csak nagyon kevés a kivétel. Jelen esetben annak a médiának az az érdeke, hogy te a palesztint közönséges gyilkosnak lásd. Másnak meg az ellenkezője az érdeke. A valóságot csak a dolgok összevetésével, az érdekek vizsgálatával, és gyakran a történelem megismerésével lehet megérteni.


Egy biztos. A palesztinok közül egyesek oktalanul ölnek. Ugyanis egy kisemmizett, végletekig kilátástalan helyzetben lévő, megalázott, lenézett ember ezt teszi. Akár palesztin, akár nem. Nem elég elmondani egy gyilkosságot. Mindig nézni kell az oda vezető utat, az okokat.

2015. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
olvass 444-et és rájössz h melyik irányba is elfogult a liberális média.
2015. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert erőszakosak és szélsőségesek, a gazdag nyugatiak kedvenc politikai irányvonala és ezért egyes hírcsatornákat teljes egészében pénzelnek és befolyásolják saját szándékuk szerint, hogy a hírek milyen megvilágításban kerüljenek tálalásra. Nem riadnak vissza a hírek manupulálásától.
2015. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne lenne elfogult?Minden média elfogult valamilyen irányba.P ártatlan,"kiegyensúlyozott" tv,rádió,újság, nálunk nem létezik.Ez leginkább az állami adókon lenne számonkérhető,de hát ők is tudják ki a gazda.Mondjuk,az utolsó mondatodat nem igazán értem.Én eddig nem igazán találkoztam olyan hírekkel,amelyekben az idősek,nők, gyerekek elleni oktalan támadások elkövetőit,pozitív személyként mutatnák be.
2015. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

".Nem tettek kivételt, "palesztinok" azaz többesszámban vannak említve. "


na most ismételd ezt el cigányokkal, és még a saját fejed is elveszíted

2015. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!