Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fidesz bukását várják...

Akik a Fidesz bukását várják 2018-ban, mit remélnek mi fog történni, ha esetleg a baloldal kerülne hatalomra? Csoda?

Figyelt kérdés
Értelmes érveket szeretnék, már ha van olyan.

2015. okt. 15. 17:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Na, ne röhögtessetek már, és az MSZP nem lopott? Nem emelt adót? Ugyan már.

Persze tudom, a politikában nincsenek észérvek, mindenki érzelmi alapon politizál.

Ha megkérdezed, hogy miért az MSZP, a hívek egyből rávágják, hogy mert Orbán Viktor ilyen, olyan. Igen, ismerjük őt. Nem ez volt a kérdés.

Hanem az, hogy az MSZP mit csinálna jobban.

Szóval akkor én is várnám az értelmes választ, hogy az MSZP hívek milyen pozitív fordulatot várnak, ha ők nyernék meg.

5-ös.

2015. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ha megkérdezed, hogy miért az MSZP, a hívek egyből rávágják, hogy mert Orbán Viktor ilyen,"


Pontosan ez a baj a magyar szavazók esetében, hogy nem valamiRE, hanem mindig valami ELLEN szavaznak. Ha megnézed a 2010-es kampányt, az egy az egyben az "elmúltnyócév"-re, meg a Gyurcsány féle öszödi beszédre alapult. Semmi másra.


Írtad, hogy érzelmi politizálás van vagy valami ilyesmit. Ez a nagy igazság kérem szépen! Itt nem észérvek számítanak, hanem ki tud a legjobban az emberek érzelmeire (pl gyűlölet, vagy épp szimpátia) hatni. Az nyeri a választást!

2015. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azt gondolják, hogy egyből emelkedni fog a fizetésük. Pedig álmodnak, nem fog. Bárki kerülne hatalomra.
2015. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És egy új kormány mindig rendcsinálással kezdi a munkát. Ami a kisembereket érinti leginkább. Kirugások, összevonások, takarékossági intézkedések. Szerintem rosszul járnánk.
2015. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!