Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal hatalomra kerülése...

A baloldal hatalomra kerülése esetén legalizálná a melegházasságot?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 10:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Az Európai Baloldal igen. A boldogsághoz minden embernek joga van. A melegeknek is. A fasisztáknak talán nincs.
2013. dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem. Az első ciklusuk alatt semmiképp, azzal kinyírnák az újraválasztási esélyeiket.
2013. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12 évig voltak hatalmon és nem legalizálták. Most miért tennék?
2013. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem baloldal vagy jobboldal vita, hanem ALAPVETŐ jog, minden embernek! Amúgy egyből biztosan nem legalizálná, mert az nagy feszültségeket keltene, csak szép lassan.
2013. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem baloldali agy jobboldali??? Mutass egy alapvető emberi jogot, amelyet a jobboldal szavatolt! :-)
2013. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy ez nem arról szól, hogy ki baloldali meg ki jobboldali, hanem alapvető emberi jog, hogy valaki azzal házasodjon, akivel szeretne, legyen az ellenkező nemű vagy azonos nemű, az teljesen mindegy.
2013. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Legalábbis nem arról kéne, hogy szóljon...
2013. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Én a kutyámmal akartam összeházasodni, de ha nem jön össze, jó lesz a muskátli is.


Jogom van a boldogsághoz!

2013. dec. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan ez a legnagyobb probléma ebben az országban? Engem rohadtul nem tud érdekelni, hogy ki kivel házasodik. Az viszont igen, hogy romokban van pl. az egészségügy.
2013. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Jól látod, ez csak egy gumicsont, amit bedobnak a köztudatba, hogy rágódjon rajta a pórnép, amíg ellopják a feje fölül a megmaradt közvagyont.

Elterelő hadművelet.

2013. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!