Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen valós gazdasági lehetős...

Milyen valós gazdasági lehetősége van az országnak? Milyen kitörési pontjai?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 13:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
persze ha már nem tudsz érvelni, vagy igazam van, jön a szokásos párápáppá párápápáá huyle vagy stb...
2010. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

ha nem tetszik pontozz le.

és te nem unod a jobbikéltetést?


Nem az a baj hogy Jobbik ellenes vagy!

Hanem az hogy hazudozol össze vissza.

2010. márc. 16. 13:24
 13/24 anonim ***** válasza:
Érvelnem kéne? Hol látsz jobbik katonát akik jöttek azzal hogy multik ki? Mutass egyet... te érvelj, mielőtt vádolni kezdesz.
2010. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Na ha eddig senki, akkor én most válaszolok a kérdésre.

Szerintem nagyon jól megszedhetnénk magunkat, ha az ország ráállna a terroristák/ mindenféle afrikai milíciák fegyverellátására, ott úgyis annyi ilyen félkatonai alakulat öli egymást, hogy simán felhúzná a gazdaságunkat.


Én is gondoltam már erre, csak rájöttem, hogy telítve van a piac. :/


Ráadásul azok, akik eddig benne vannak a bizniszben, simán kiiktatnának, amíg kicsik vagyunk.

2010. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Rá kéne feküdni az egészségügyi fejlesztésekre. Gondolok itt a gyógyszergyártásra és az orvosi műszertechnológiára.
2010. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ráadásul azok, akik eddig benne vannak a bizniszben, simán kiiktatnának, amíg kicsik vagyunk.


Igazad van, ezért kéne egy nagy állami cégnek a magyar honvédség keretein belül intézni ezt a bizniszt. Szerintem.

2010. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező azt tudom javasolni,a jövőbeli gazdasági lehetőségnek,ami kitörési pont lenne az országnak mellesleg,amit úgy 2 hete a nagy Magyar sógoromnak javasoltam.

Így szólt:Szaladj be gyorsan a zsidó bankodba aztán vedd ki az euróban kamatoztatott 20 millió forintodat,oszt álljál össze még egy pár nagy Magyarral,és kezdjetek el támogatni egy pár nagy Magyar vállakozást.Nyissatok boltokat,legeltessetek tehenet,teremtsetek munkahelyeket,bármit csak csináljatok valamit,ne a szátok járjon.Mert barátom amíg te nem adod a pénzed a nagy Magyar szebb jövőjű gazdaságba addig,csak a zsidó tőke marad,meg a zsidó bankok által 40%-os kamatra adott hitelek.Merthogy tőke nélkül ugye nincs fellendülés.Amíg te barátom nem teszed ezt meg addíg csak ugyan az a korlátolt kismagyar ember vagy aki voltál,hiába zsidózol,meg multik kizel itt nekem a saját konyhámban.

Azt mondta nem ad ő senkinek semmi pénzt,az az övé!!

Hát akkor nem lesz itten zsidó tőke nélküli szebb jövő!!!!

2010. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Rá kéne feküdni az egészségügyi fejlesztésekre. Gondolok itt a gyógyszergyártásra és az orvosi műszertechnológiára.


Igazad van, ez jó üzlet és inovatív is. Kevés nyersanyag sok hozzáadott érték. De akkor már is visszakanyarodunk egy apróságra, ugyanis ezek hatalmas érdekeket sértenek, és ez nem megy csak elkötelezetlen embereknek.

Azt meg sem említem hogy ezek az iparágak kiknek a kezében vannak, és ha te ebbe beakarnál nyúlni akkor micsoda sápítozás és macesz dobálás lenne!

Multi effektus!

Jó lenne ha megértenénk, hogy minden érdekeket sért, és ha valamit akarunk az feszültségekkel jár.

Vagy felvállaljuk, vagy nem!

2010. márc. 16. 14:02
 19/24 A kérdező kommentje:

Azt mondta nem ad ő senkinek semmi pénzt,az az övé!!

Hát akkor nem lesz itten zsidó tőke nélküli szebb jövő!!!!



Egyszerűen képtelen vagy megérteni mi?

Amíg a támogatási rendszerünk a multikat kedvezményezi és a bankokat nem ösztönzi, hitel kihelyezésre.

Az az, a multi kerek 15-20% os versenyelőnyben vannak, és az állam igényt tart a bankok pénzére. Addig esélytelen vagy, ha 200milliód van akkor is. Nem az emberek nem akarnak csinálni semmit csak " magyarkodni" de a feltételeket az államnak kell megteremteni!


Felfogtad?

2010. márc. 16. 14:06
 20/24 anonim ***** válasza:

Kicsibe se lehetne gondolkodni??Úgy kezdésnek,tudod,nem minjárt 200 milliós haszonba.Talán elkezdene fellendülni a gazdaság,a béka se@@e alól lassan elkezdenénk felkúszni.Tőke nélkül nincs fellendülés!Felfogtad???

Add a tőkéd nagy Magyar!Szebb jövőd lesz!

2010. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!