Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Jobbik gyűlölők!...

Kedves Jobbik gyűlölők! Szerintetek fair, hogy az RTL majdnem minden este a Jobbik ellen uszít?

Figyelt kérdés

Mert szerintem meg lenne a helye az afféle uszításnak, mint amit a ma esti híradóba sikerült beleszerkeszteniük*, mondjuk az ATV-n, vagy a HírTV-n! Egyre inkább az az érzésem, hogy az RTL Klub egy manipulatív, nagykoalíciós média, méghozzá a leggusztustalanabb fajtából, mert közben függetlennek állítja be magát, azaz az objektivitás álcája mögül próbál befolyásolni nagyon sok embert.


Kíváncsi vagyok mi erről a véleményetek. Szerintetek ez így rendben van, így kell működnie egy kereskedelmi televíziónak? Mit szólnátok ha az MSZP ellen uszítana, vagy a Fidesz ellen?


* "Jó tudni!" (!) címszó alatt gyorsan felhívták az emberek figyelmét a veszélyre, miszerint a populisták bonyolult kérdésekre egyszerű válaszokat adnak és jellemzően egy-két csoportot jelölnek meg felelősként, stb.


Ezek tipikus, a sznobizmusunkra és a hiúságunkra építő, Jobbik ellenes sztereotípiák, épp csak nem mondták ki, de egyértelmű volt a célzás, mivel ők az egyetlenek, akik kritizálják az elmúlt húsz évet, illetve a jelenlegi politikai elitet.


Az MSZP éppen élteti mindezeket, a Fidesz pedig mélyen hallgat, vagy ha mégis mond valamit, akkor azok csak homályos utalások, amikből nem igazán lehet kivenni a szándékot. (Mintha elmennék egy állásinterjúra és egyenes beszéd helyett csak mindenféle közmondásokkal, hasonlatokkal próbálnám meg tudtukra adni, hogy valójában megfelelek a munkára - vicces lenne.)


2010. márc. 15. 01:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Bocs de erről azt gondolom, hogy nagyon helyes, a korrupció azért az egy másik kategória mint a kampány. "


Akkor miért a korrupcióval kampányol a Jobbik?

2010. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Na ez az amikor,előbb cselekszel aztán gondolkodsz,ha tudsz.
2010. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Az RTL klubot be lehetne záratni,de a TV2 maradjon(Jóban rosszban,hírek:D).A Jobbik ráadásul írtja a cigányokat=Rasszista,a nőknek olyan gyereket is meg kéne szülnie ha belehal a nő...Én így hallottam javítsatok ki ha tévednék.Szavazzatok a Lehet Más a Politikára!:)
2010. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!