Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Jobbik gyűlölők!...

Kedves Jobbik gyűlölők! Szerintetek fair, hogy az RTL majdnem minden este a Jobbik ellen uszít?

Figyelt kérdés

Mert szerintem meg lenne a helye az afféle uszításnak, mint amit a ma esti híradóba sikerült beleszerkeszteniük*, mondjuk az ATV-n, vagy a HírTV-n! Egyre inkább az az érzésem, hogy az RTL Klub egy manipulatív, nagykoalíciós média, méghozzá a leggusztustalanabb fajtából, mert közben függetlennek állítja be magát, azaz az objektivitás álcája mögül próbál befolyásolni nagyon sok embert.


Kíváncsi vagyok mi erről a véleményetek. Szerintetek ez így rendben van, így kell működnie egy kereskedelmi televíziónak? Mit szólnátok ha az MSZP ellen uszítana, vagy a Fidesz ellen?


* "Jó tudni!" (!) címszó alatt gyorsan felhívták az emberek figyelmét a veszélyre, miszerint a populisták bonyolult kérdésekre egyszerű válaszokat adnak és jellemzően egy-két csoportot jelölnek meg felelősként, stb.


Ezek tipikus, a sznobizmusunkra és a hiúságunkra építő, Jobbik ellenes sztereotípiák, épp csak nem mondták ki, de egyértelmű volt a célzás, mivel ők az egyetlenek, akik kritizálják az elmúlt húsz évet, illetve a jelenlegi politikai elitet.


Az MSZP éppen élteti mindezeket, a Fidesz pedig mélyen hallgat, vagy ha mégis mond valamit, akkor azok csak homályos utalások, amikből nem igazán lehet kivenni a szándékot. (Mintha elmennék egy állásinterjúra és egyenes beszéd helyett csak mindenféle közmondásokkal, hasonlatokkal próbálnám meg tudtukra adni, hogy valójában megfelelek a munkára - vicces lenne.)


2010. márc. 15. 01:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%

Nem vagyok gyűlölő de szerintem fair. Így legalább csinálja nekünk a reklámot. :)


Szebb Jövőt! :)

2010. márc. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

nem tudom pontosan miről írsz (nem láttam az esti híradót), de most őszintén: a jobbik programjában van benne az, ráadásul egyik kampányszólamuk, hogy bezárják az RTL-t.


Akkor most milyen alapon várjátok el, hogy szeressen titeket, és csak a jót és szépet közölje rólatok?


Ha valakibe belekötök, akkor nem ő a szemét, ha után nem szíve teljes szeretetével fordul hozzám a továbbiakban.

2010. márc. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%

nem fair az rtl-től, de az sem fair, hogy be akarják emiatt szüntetni. vannak néha jó filmek és műsorok (nem győzike, fokusz meg ezek).

csináljanak egy tv-t ahol egész nap megy a magyar történelem éltetése, vona beszédei vagy a jobbik gazdasági vívmányai.

2010. márc. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%

"nem fair az rtl-től, de az sem fair, hogy be akarják emiatt szüntetni. vannak néha jó filmek és műsorok (nem győzike, fokusz meg ezek)."


Na hát pont ez az, hogy néha mennek jó filmek, 90%-ban pedig a Mónika show, és az egyéb szenny műsorok.

2010. márc. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%

02:17 - nem fair az rtl-től, de az sem fair, hogy be akarják emiatt szüntetni


Nem emiatt akarják beszüntetni. Az rtl klub még azt sem tudta hogy létezik olyan hogy jobbik, ők már akkor eldöntötték ezt a kérdést.


Nem olyan tv-t akarnak létrehozni, ahol egész nap Vona Gábor beszédeit fogjátok hallani.


De azért az felháborító, hogy már a délutáni időszakban sem lehet nyugodt szívvel a gyerekemet a tévé elé ültetni, mert jön Maónika és össze-vissza verik benne egymást, vagy éppen Joshi Bharatnál teszik ugyan ezt.


És esti mesére meg jöhet valami Shongoku, vagy mit tudom micsoda... ezt kell látnia egy gyereknek?


És még sok millió példa lehetne, de ezek csak egyek a sok közül. Aztán jön az ORTT, és megbünteti az rtl klubot "x" millió forintra, amikor ezekkel a mocsok műsorokkal lényegesen több bevételt produkálnak.


Persze hogy folytatják, nem törődve a cseperedő gyerekekkel, a magyar nemzettel. Mindenek előtt a pénz, a többi le van *zarva.


Teljes mértékben egyet értek a jobbikkal, rtl klub - tv2 vesszen!

2010. márc. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Ki kényszerít bárkit is arra,hogy olyan adót nézzen,amit nem akar? Mesét pedig más adókon,vagy éppen videón is lehet nézetni a gyerekkel. Én pl. a Kurucz-infót meg a Hír-TV-t utálom,de nem akarom beszüntetni őket.Nem olvasom,nézem és kész.
2010. márc. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A populizmus egy XIX. század óta ismert fogalom a politikában. Létezik. Miért probléma az, ha beszélnek róla?
2010. márc. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Ki kényszerít bárkit is arra,hogy olyan adót nézzen,amit nem akar?"


Elfelejteted azt az apróságot, hogy sok háztartásban csak az rtl-t, tv2-t és m1-t lehet fogni. Tehát ez a kérdés olyan mintha teleplakátolnák a várost valamivel ami nem tetszik és csak annyit mondanék rá, hogy csukd be a szemed:)

2010. márc. 15. 10:26
 9/23 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen fair a dolog! elvégre megígértük nekik, hogy a porig leromboljuk a tévéjüket,...akkor azért ne várjuk el, hogy ők leeresztett pajzzsal,hüvelyben hagyott karddal várják,hogy lecsapjuk a fejüket. igenis joguk van a védekezéshez!

az már más kérdés, hogy ők a nézők manipulatív félrevezetésével védekeznek,...és hogy úgyis lecsapjuk majd a fejüket, ha eljön a Szebb Jövő!

2010. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jé, egy jobbikos, akinek van humora! :-DDD
2010. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!