Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem ajánlják fel a...

Miért nem ajánlják fel a bukott devizahitelesek ingatlanjait a menekültek elhelyezésére?

Figyelt kérdés
Rengeteg nagyravágyó ember vett fel hatalmas hiteleket óriási házakra, már-már palotákra a fényűző élet reményében. Számos ilyen ingatlan áll most üresen, melyek lehetővé tennék a hazánkba érkező migránsok emberhez méltó elhelyezését akár hosszabb távon is. Miért nem vásárolja fel a kormány ezeket az ingatlanokat, illetve miért nem kötelezi a bankokat arra, hogy megnyissák ezeket az épületeket a rászorulók előtt? Sokkal élhetőbb körülményeket lehetne így biztosítani és az integrációt is jelentősen elő lehetne segíteni. Miért költ inkább a kormány vagyonokat kerítésre, katonai mozgósításra és egyéb embertelen megoldásokra?

2015. szept. 14. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
A magyar rászorulókat miért nem segítik és rakják be ilyen csoda palotákba? Ja, hogy a bevándorlónak lassan több a joga mint egy magyarnak. Nehogy már egy külföldről menekült, illegálisan határt átlépőnek előbb járjon kedvezmény mint egy fizető, dolgozó és adózó magyar állampolgárnak.
2015. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Eszembe juttattàl egy jò ötletet!

Mèg tudom fizetni a devizahitelemet,de most taktikàt vàltok!

Nem fizetem tovàbb!

Ha kijön a vègrehajtò elhajtom a bùsba.Ha kihìvja a rendőröket fogom a pàromat meg a 2gyereket lelököm őket az utca közepère,mellèjūk fekszem ès ott orďìtok hogy csànyi te g....!

Meg ne vigyèk el a házam!

Jààj?mi lesz most velūnk!

Mivel hozzàm nem fog jönni egyetlen jogvèdő se,sem pedig a cnnbbcfoxnews meg a többi,ezèrt a haverok majd felveszik ès osszàk majd ezerrel.:)

Nem egy palota csak egy 8millàs vegyes tèglavàlyoghàz.

De hogy kő kövön nem marad utànam ha bedőlök a hitellel az is biztos.

Na vajon ez a hsz is eltűnik-e annak ellenère hogy ebbe sincs csùnyaszò.

2015. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Mire fel adja oda ezeknek a illegális betolakodónak?
2015. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
A bankoktól kérdezd...
2015. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

És miért nem a bukott devizahiteleseknek adnád vissza.


Miért olyanoknak akik nem szolgáltak rá. Akiknek az lenne a dolga hogy a háború után hazamenjenek és újjá építsék az otthonukat , nem utolsó sorban jelenleg is a hazájukért harcoljanak.

2015. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ceri ***** válasza:
82%

Te normális vagy? Azok az ingatlanok a magyar nép ellopott pénzéből épültek. Most meg vásárolja fel a kormány a magyar nép pénzéből, hogy odaadja idegeneknek? Ha valakinek járna az az ingatlan, akkor azok a becsődölt, átvert hitelesek.

Ha pedig integrálódni akarsz menj el Párizs valamelyik arab városrészébe, esetleg Harlembe, ha ezt akarod

https://www.youtube.com/watch?v=B7hetN-_n5o

2015. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

T.Kérdezô!

Troll vagy! Nem kicsi! Nagy!

2015. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy troll.ilyen kèrdèst e!

De azèrt làtom tetszett az ötletem mindenkinek.:)

Valahogy mindegyik bemigràlò Aszadot szidja nem a dzsibòkat.

Èrdekes..

2015. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretném, ha egy arab család dáridózna a szomszédban az éj közepén, és nem szeretnék hajnalban a müezzin hangjára kelni.


Én 180 m2 házat építettem át, de szerencsére még nem dőltem be.

A barátom 60 m2 panel lakása végrehajtás alatt van.

2015. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Majd ha dolgozni kezdesz, kérdező, és utánanézel, hova folynak el az adóforintjaid, és nem kapsz tőle frászt, akkor tegyél fel ilyen hülye kérdéseket.
2015. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!