Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érhet ezért bármi fajta...

Érhet ezért bármi fajta megkülönböztetés, hogy 18 évesen belépek a Jobbikba?

Figyelt kérdés
Ha nem hangoztatom, utánajár-e vki ennek esetleg?
2010. márc. 12. 22:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
30%
a húsos falat... pont vona volt aki belépett orbán polgári körébe úgy 8 éve :)
2010. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére elmúltak azok az idők, amikor valakit a politikai meggyőződésért hátrány érhetett. Ez a te személyes ügyed, semkinek semmi köze hozzá.
2010. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"Szerencsére elmúltak azok az idők, amikor valakit a politikai meggyőződésért hátrány érhetett."


Ezek az idők soha nem fognak elmúlni, mert az élet csak olyan, hogy valaki minél kevésbé hasonlít ránk, annál kevésbé szeretjük őt.


Amúgy, ha belépsz a Jobbikba, szerintem egyetemen nem fognak szeretni. Egyetemre leginkább olyan fiatalok mennek, akik hisznek a "Nagy Demokrácia" eszményében és liberalizmusában.

2010. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
És ha egyetemen nem hangoztatom a párttagságom? Vhonnan kideríthetik mégis?
2010. márc. 12. 22:39
 15/28 anonim ***** válasza:
ohhh igen én a nemzetbiztonsági MNBH-nak dolgozom és már elkeztelek lenyomozni, agyas....
2010. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

ha műszaki karra mész saját tapaszatalatból mondhatom hogy ott a hallgatók közt elég népszerű a Jobbik.


Viszont ha gazdaságira mész akkor jobb ha nem hangoztatod mert tényleg fennáll a veszélye hogy butának fognak tartani


Egyik jóbarátom is gazdaságot tanul, nagy jobbik szimpatizáns de azt ő is belátja hogy gazdasági szempontból a Jobbik nagyon el van tévedve, de ettől függetlenül kiáll a választása mellett mert a cigánykérdésben szerinte csak a Jobbik akar tenni valamit)

2010. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ez mind oké, de ha én nem mondom el egyetemen senkinek, nem fogják tudni, igaz?
2010. márc. 12. 22:47
 18/28 anonim ***** válasza:
Nem, nem fognak utánad nyomozni és kémkedni, hogy vajon tag vagy-e
2010. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
15%
Verjenek is meg téged valamit valamiért ....
2010. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Úgyis kiderül, de ez nem gond. lesznek barátaid az egyetemen, lesznek köztük jobbikosok, meg lesznek, akik jobbról előzik a jobbikot. A jobbik alapvetően egy baloldali, demokratikus párt. Én hányok a demokráciától, meg a demokratikus hazugságoktól.

Én jogra járok, és ott vannak jobbikosok, fideszesek, monarchisták. Pár partizáninfós is, de kussolnak. Van buzzi is és van bibsi is. Így kerek a világ.

Ne aggódj, ha azért buktatnak meg, mert más a politikai nézeted, akkor abból nagy balhét lehet csinálni. Ezért nem merik megtenni.

2010. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!