Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavazott 2006-ban az mszp-re?

Ki szavazott 2006-ban az mszp-re?

Figyelt kérdés
Ki szavazott 2006-ban az mszp-re??? Mert most nagyon eltűntek/átalakultak ezek az elemek.
2010. márc. 12. 21:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
25%

Miért szavazok az MSZP-re? Mert a rosszak közül a legkevésbbé rossz.

A Fidesz csak a nagypénzűekkel törődik,a kispénzűek pedig csak szegényebbek lesznek.

A Jobbik programja nagyon szépen hangzik,de nem valsóítható meg,és nekem a szélsősőges gondolkodásuk sem tetszik.

Az MSZP az egyetlen,amely valamennyire bír szociális érzékenységgel.A 8 év alatt emelkedett a családipótlék,az Orbán-kormány alatt nem.Bevezették a 13.havi nyugdíjat,amit csak a gazdasági válság miatt vettek vissza.

Nem az utolsó 8 év tette tönkre az országot.Ezt csak a Fidesz szajkózza,azóta,hogy a szavazók leváltották őket a kormányzásból.Az elmúlt 20 év a felelős.A gazdasági válságról pedig nem az MSZP tehet.

Nem azt mondom,hogy nagyon jól kormányoztak,mert ez nem vona igaz.De a Fidesz még rosszabb lesz.A Jobbik pedig nem fog labdába rúgni,csak a szája járhat.

Érdekes lenne tudni,hogy miért az önkormányzati választások előtt került napvilágra az öszödi beszéd,a Fidesz szempontjából a legkedvezőbb időben?

És miért csak most vált nyilvánossá a BKV-botrány?

Hogy lehet,hogy Tallós István erreől nem tudott semmit? Vagy tudott,és most látta jónak felkavarni a dolgokat?

Miért nem kerülnek a nyilvánosság elé a Fidesz -kormány alatti susmusok,vagy a Fideszes önkormányzatok jelenlegi disznóságai? A városunkban is szépen elsímítják az ügyet.Tehetik,mert ők vannak többségben.

2010. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

21:29

Na ezt nem hiszem el... nagy káder lehettél

Még kérdőívek is voltak. Ki mennyire ellenség. Meg az 56-os tanár, mi... Még ma sincs ilyen, mert az egész országban mindenhol komcsik irányítják a btk-kat.... Na jó, talán az új pázmányon nem, de az meg nem volt 89 előtt.

2010. márc. 12. 22:07
 23/36 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 21:16


Micsoda , elvakultak??

Ezt ki mondja?

2010. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Én is szavaztam rájuk de most nem fogok. Gyakorlatilag ma is mindent a fidesz irányít. O.V. egyeduralomra tör ezt csak a fideszesek tudnák megakadályozni! Nincs senki a szembe tudna vele menni.
2010. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
Én és most is arra fogok , hiszen nem csak az MSZP hibájá volt. Ugyanis ilyen ellenzék mellett ami semmit nem akart csak kihuzni semmivel a 4 évet lejáratni a MSZP-t mégjobban (ami ugye a nagy ellenállásal sikerült is mert a FIDESZ miatt nem történhetett semmi mert nem a Orbán nevéhez füzödne ha véletlen bejönne ) szal én adok neki mégegy esélyt ... Orbánnak nem mert az egesz Fidesz áll egy Orbánbol aki osztja az ész de senki más nincs ott nincs a FIDESZ-be senki .... A Jobbikhoz meg no komment elöbb szavaznék Sztálinra ....
2010. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Viktorka Nagyon hatalom éhes lett ezért engem nem is zavar ha nyer mert minnél nagyobbrol annál nagyobbat bukik.... Egyedül ezt nem lehet igy csinálni ...
2010. márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

22:07

ez a baj veletek, hogy a 89 előtti dolgokat nem éltétek át, és azt hiszitek,mert ezt akarjátok hinni, hogy az valami ördögtől való rettegett élhetetlen világ volt, mindenkit üldöztek.

Hát nem.

Sokat kell még tanulnod..

2010. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

23:03

az elvtársakat nem üldözték, és nekik nem volt rettegett világ... Viszont sokaknak igen. Neked kéne inkább egy picit tanulnod, mert úgy néz ki nagy előnyöd volt a pártból...

2010. márc. 12. 23:06
 29/36 anonim ***** válasza:
ostoba vagy!
2010. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
Nekem a 21:48 válaszolóhoz lenne kérdésem!!! Szerinted ha vége lesz a válságnak akkor visszahozzák a 13.nyugdijat mert szerintem nem amit egyszer elvesznek azt vissza nem adják!! Mindeggyik párt egy csak igérgetni tud!! Emelik az árakat a fizetést meg csökkentik!!!
2010. márc. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!