Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá hogy 4...

Mit szóltok hozzá hogy 4 migráns megtámadott egy főiskolás nőt?

Figyelt kérdés
[link]
2015. szept. 11. 08:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

# 13/13 Időpont ma 09:17


Hát hogyne, pont arról híresek az emberek. Hagyjuk már, ha engem megtámadna 4 piréz, nem az lenne az első dolgom utána, hogy megyek a pirézeknek segíteni. És ezzel mindenki így van.

2015. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

parancsolj



[link]

2015. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
munka taborba kuldeni az osszes bevandorlot
2015. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

"Biztos, hogy migránsok voltak?

Biztos. Arabul beszéltek.

Mit akartak? Rabolni?

Nem tudom.

Vagy szexuális céljuk volt?

Nagyon úgy éreztem, hogy volt."


Aztán mikor megjelent a közelben 6 járőr, akkor ő se sikítani, se segítséget kérni, de még csak szólni sem akart.

2015. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
merőegyterézanya....vagy egy átmosott agyú, divatot követő kislány
2015. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Aztán mikor megjelent a közelben 6 járőr, akkor ő se sikítani, se segítséget kérni, de még csak szólni sem akart."


Igazságtalan vagy. Nem voltál a helyzetében, azt mondta sokkot kapott. Ilyenkor sokan leblokkolnak. Azt sem tudhatod, hogy az esetnél látta-e a rendőröket, vagy csak a támadók látták meg őket, mert a lány háttal állt nekik.


Utólag, és pláne a számítógép előtt könnyű okosnak lenni.

2015. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Igazságtalan vagy."


Lehet. Viszont a cikkből nem derül ki, hogy a támadásnak szexuális indítéka lett volna, sőt az sem, hogy migránsok voltak a támadók. Nem mintha nem ítélném el, ami történt, de a leány (lehet, hogy a sokktól), erős feltételezésekre alapozta a történtek elmondását. Persze joga van hozzá az ő története. Viszont a jobboldali média azzal van tele, hogy menekültek akartak megerőszakolni egy nőt. Ezt azért nem támasztja alá egészen a lány története.

2015. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon tényleg csak a két véglet hallatja a hangját, vagy csak én ütközöm mindig beléjük? Az egyik a "golyót nekik, egytől egyig", a másik meg a "jaj, dehogy akarták ők megerőszakolni, hát hiszen ők csak szerencsétlen menekültek".

Akkor, kérdezem, mégis mi a jó francot szerettek volna a csinos fiatal lánytól, ugyanis, ha jól olvastam, a bridzshez pl. már megvoltak négyen. Ahhoz meg, hogy ellopják a táskáját, nem kell körbevenni.

Az eseten egyébként egyáltalán nem vagyok meglepve, azon már sokkal inkább, hogy a kislány nem jelentette fel őket. Ha ismeretlen a tettes, ha nem, az, hogy ez megtörtént, a hatóságra legalább annyira tartozik, mint a médiára, és nagy butaság volt ezt elmulasztani.

Aki szerint jelen helyzetben a magyar nők ugyanannyira biztonságban vannak, mint eddig, az tényleg nem látja, hogy a bevándorlók 80%-a egyedülálló ivarérett férfi? Akik ráadásul egy olyan kultúrából jönnek, ahol a fedetlen fejű nő nagyjából a prostituálttal egyenértékű, tehát szabad préda?

Ne legyünk már ennyire naivak...

2015. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
6%
Ha megerőszakolták volna, most azzal ervelnenek, hogy a lány biztos ezzel akar magának hírnevet, közben pedig élvezte... Atomfizikusnak kell lenni, hogy felismerd ha valaki adott nyelvjárást hasznal és ahhoz meg agyturkásznak, hogy felismerd ha 4 férfinak erőszakos megnyilvánulásai vannak feléd. Liberálisok, PLZZ :D
2015. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ezt az esetet elég nagy köd veszi körül.Ha engem megtámadnának, biztos hogy tennék feljelentést.Főleg úgy, hogy a helyszínen vannak a rendőrök.Még ha a csaj ismerné a nyelvüket, akkor sem tudná megállapítani 100 % biztosasan, hogy migránsok voltak-e vagy sem.
2015. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!