Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá hogy 4...

Mit szóltok hozzá hogy 4 migráns megtámadott egy főiskolás nőt?

Figyelt kérdés
[link]
2015. szept. 11. 08:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

már mondták hogy a sok férfinak előbb utóbb szükségleteik lesznek


és bizony igen csak azt hiszik hogy itt nekik mindent szabad mert ők a nagy menekültek.

2015. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ilyenkor hol vannak a jogvédők?
2015. szept. 11. 08:32
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg már Budapest is ilyen?? Azt hittem, hogy csak Győr ilyen gáz elmuszlimosodott hely. Nem csoda, hogy a barátnőm Miskolcról nem mer feljönni ezek miatt Bp.-re, nekem kell lejárni hozzá. Lassan már Borsod lesz a nagy biztonságos része az országnak, 10 éve még az volt a legveszélyesebb...
2015. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

# 4/4 Időpont ma 08:32


"[...]feljelentést azonban nem tett."


Innentől kezdve tök fölösleges bármit csinálniuk, szó szerint tehetetlenek. Nem jelentheti fel őket senki (én sem, pedig szívesen megtenném), csak a sértett. A sértettet meg mint látod, egyáltalán nem érdekli, hogy őt meg akarták erőszakolni. Ez persze felvet néhány érdekes kérdést, de ugye ekkor egyből magyargyűlölővé válik az ember, úgyhogy hagyjuk is. :-)


(nem mellesleg azt azért hozzátenném, hogy az MTVA-nak azt se hisszük el amit kérdez, még mindig.)

2015. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez a valami orgánum egy másik orgánumra hivatkozva, rendőrség által meg nem erősítve (Mari néni azt mondta, hogy ő is hallotta Pirikétől stb.), a főiskolás nyilván arab nyelvszakos, ha arabként tudta azonosítani a nyelvet, ezek komolytalan híresztelgetések (persze ettől még lehet igaz).
2015. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Molyember ***** válasza:
53%
Ennek a hírnek kb. semmi értelme, de lehet miatta pánikolni egy jót.
2015. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Majd akkor hiszem el mikor a www.police.hu írja meg. Addig meg ha még feljelentést sem tesz, meg mindenki-mindenkire hivatkozik addig nem.
2015. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Ezt a hírt még én is kétkedéssel fogadtam, pedig sokan olvastátok már a véleményemet a menekültekről. Pont az a hír, hogy ha akarom elhiszem, ha nem akarom akkor nem hiszem el.
2015. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

#6


feljelentést adott személy ellen lehet tenni. (név, lakcím)


ismeretlen tettes ellen tett feljelentéseket elég hamar le is zárják

2015. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A lány még azt is mondta, hogy nem tesz ellenük feljelentést, mert nincs értelme, meg nem is emlékszik az arcukra. MEg azt is, hogy a z eset után elment anyukájával ételt osztani, mert ő sajnálja őket most is.



(komoly, valami másik oldalon láttam vele riportot)

2015. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!