Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz ténxleg visszaállítja...

A fidesz ténxleg visszaállítja a sorkatonai szolgálatot?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 19:27
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
74%

remélem visszaállítják, mert a mai fiatalokra ráférne egy kis tisztelettudás, és legalább nem lennének ennyire nagypofájúak

a honvédségnél lehetne nekik keménykedni az anyucitól kapott 40 ezer forintos mobillal

23/f

2010. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
51%
HA megszavazzák. De a Jobbik fog győzni!
2010. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

"akinek volt egy kis sütnivalója, vagy pénze megúszta a katonaságot erről ennyit!"



Akinek volt egy kis sütnivalója az bevonult. Csak a link kötelességszegők bújtak ki alóla és ez minősítette is őket, az élet többi területén is így viselkedtek. Bár nem azért nem lett ember belőlük mert nem voltak katonák, hanem azért nem lettek katonák mert emberek sem voltak. Természetesen ők a munkahelyükön sem állták meg a helyük.

2010. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Aki azért akar katonaságot, hogy a taknyos, nagypofájú fiatalok meg legyenek nevelve, annak csak annyit üzennék, hogy ezt nem 18-19 évesen kellene elkezdeni a fiataloknál.


Itt egy kis link, melyből okulhattok ebben a témában:


[link]

2010. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
0%
20:37,te gyönyörű ember vagy!Itt élsz,magyarnak vallod magad,akkor ne nyolcvan éves dolgokat akarj megvalósítani!
2010. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
20:25. Hát akkor gratulálok azért, hogy a 90-es évek előtt szolgáltál, és már nem volt szereped abban a degradálásban, aminek a végeredménye az a Honvédség lett, amitől engem minden profi óva intett, pedig azt hittem a fegyverismeretemmel jó helyem lett volna ott.
2010. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:50


Miért, mi bajod van vele? Ha jól szemezgetünk, akkor sok dolgot lehetne belőle a mostani időkre is alkalmazni.


Mellesleg, az ember nem sokat változott azóta, szerintem még a rendszer sem, amiben élünk (akkor Weimari Köztársaság, most 3. Magyar Köztársaság).

Ha pedig igen, akkor szépen lassan rendes útra lehetne terelni.

2010. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

(("akinek volt egy kis sütnivalója, vagy pénze megúszta a katonaságot erről ennyit!"))

Igen ..igen... ezt nevezem én szégyennek .

Nekem ez így hangzik :

Gyáva nyuszi vagyok,nincs kedvem az egészhez és még lusta is vagyok .

Jobb drogozni otthon és anyuci .apuci pénzét költeni .

Ezek a semmirekellő trógerek kategória :)

2010. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
A sorkatona is anyuci, apuci pénzét költené. Szerinted a Honvédséget kinek az adójából pénzelik?
2010. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Nézzed már meg öreg hogy hány ügyvéd, orvos, és jogész volt katona!!!!!!!!!!!

megmondom :

egyse

vagy csak akit rajtakaptak valami seftelésen, és katonaorvosnak bezavartak.

Ponthogy belőlük lettek a nagy emberek!

Nézd meg a politikusokat 7szentség hogy nem volt egyik se katona!

2010. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!