Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik állandóan szapúlják a...

Akik állandóan szapúlják a menekülteket, bele gondoltak milyen az életük nekik?

Figyelt kérdés

Forumokon nagyon sokat olvasni,hogy agyon kell lőni őket, kivégezni, haljanak meg, katonaságot rájuk stb...miközben egyetlen magyar ember hajszálát sem gőrbítették meg, pusztán menekülésre voltak kényszerűlve a hazájukban levő polgárháború miatt


Nézd meg a szerencsétleneket [link] Ők is ugyanolyan emberek, mint te vagy én. Emberek és élni akarnak, ahogyan te is [link] Nem tehetnek róla, hogy az amerikaiak lebombázták a házukat vagy az IS halomraölte a szomszédjaikat [link] ugyanolyan emberek, mint mi és ahogyan a Jézusi arany mondás szól : Ne akard másnak, amit magadtól nem várnál el !



2015. szept. 9. 21:22
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
83%
nem kellene őket védeni semmibe veszik azt, hogy nem otthon vannak.Nagyon igénytelenül viselkednek annak ellenére, hogy fel van nekik ajánlva a tranzitzónákban pl.a tisztálkodási lehetőség.Némelyik eldobja a kaját amit az önkéntesektől kap.A hajléktalannak azért jól jönne szerintem. Nem beszélve arról, hogy rejtett terroristák is vannak közöttük.
2015. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
76%
Majd amikor elkezdenek robbantgatni meg lövöldözni...
2015. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező elmesélné nekem hogy Görögországban, Szerbiában, Magyarországon, Ausztriában, és már Németországban is milyen háború van? Hogy nem felel meg ezeknek?
2015. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
76%

"Ezek viszont a konfliktus elől menekülnek.... ha változtatni akarsz akkor tégy érte a hazádban, és ne egy teljesen más világba menekülj, ahol sosem fognak befogadni téged"


Mondod ezt otthonról a call od dutys harci tapasztalatoddal. 56'-ban szerintem te lettél volna az első, aki elszökik az országból.

2015. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Becixxx ***** válasza:
Én nem vagyok a facebookon. De tudom, hogy manapság gyorsan terjednek a hírek.
2015. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Kanadaking: "Terroristák lehetnek köztük b+"
2015. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Az imádság nem védi meg attól hogy levágják a nyakáról a fejét atyám, harcolni kell ellenük.
2015. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
A migránsok már tudják hogy a jegesmedvék a leggazdagabbak, legbefogadóbbak.
2015. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Ugye az megvan kérdező, hogy Németország is kijelentette, hogy nem fogad be mindenkit, és a menekültek bizony NEM dönthetik el, melyik Eu-s országban akarnak lenni?

Elárulom neked: aki tényleg a háború elől menekül, az a menekülteknek nagyon maximum a 20%-át teheti ki. Az összes többi kamuzik, hazudozik, és csak az ingyenélés miatt akar idejönni. Mit gondolsz, miért van az, hogy a rengeteg eldobált személyigazolvány vagy útlevél között sosincs egy darab szíriai sem? Mert akik eldobálják ezeket, azok is azért teszik, hogy ne tudják őket könnyen beazonosítani, mert ha kiderül, hogy nem Szíriából jöttek, egyből hazatoloncolják őket. A regisztrációt is ezért tagadják meg szinte mindenhol! Mert félnek, nehogy kiderüljön a mocskos kis titkuk, hogy unták a banánt otthon, és hozzácsapódtak a menekülthullámhoz, hátha ők is segélyben és állami lakásban részesülnek.

Nem mindegyik menekült ilyen, ez igaz. De ki nem állhatom az ilyen szintű emberi kétszínűséget és az emberi jó szándékkal való pofátlan visszaélést. Német statisztikák szerint a menekültek kb 48%-a valamelyik balkáni országból jön (jellemzően Koszovó, Albánia, vagy Macedónia), egy csomóan jönnek a nem háborús Pakisztánból, Bangladesből, valamennyien jönnek Afganisztánból, meg ugye vannak a szírek, és MÁS arab emberek.

Németország nem véletlenül jelentette ki, hogy CSAK a szíreket fogadja be (azokból sem az összeset), az összes többit hazaküldik.


És engem sem érdekel a menekültek élete. Le se sz@rják Magyarország törvényeit, nekik mindent szabad, ők nyugodtan feltartják a forgalmat, megbénítják a nemzetközi vasúti közlekedést, szemétdombot hagynak maguk után mindenhol, stb. Ha én ezt csinálnám egy arab országban, már rég lefejeztek volna.

2015. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Jah kérdező, nagyon a háború elől menekülnek. Akkor hogy lehet az, hogy a görög-macedón határon vannak kb 3-4 ezren, de mire Magyarországot elérik, felduzzad a tömeg 10-20 ezerre? A többi odateleportál hozzájuk útközben, vagy mi?

A koszovóiak próbálnak így bejutni az EU-ba. Én is olvastam hasonló statisztikát, mely szerint a koszovóiak egymaguk majdnem többen vannak, mint a tényleges szíriaiak.

Nagyon menekültek....ha látsz egy fehér bőrű csadoros nőt, az is vagy koszovói, vagy bosnyák. És mégis a menekültek között van.

2015. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!