Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahoz, hogy az ATV...

Mit szóltok ahoz, hogy az ATV megszüntette a Fórum c. műsorát?

Figyelt kérdés
Mi lehet e mögött?
2015. szept. 9. 18:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A MinGig TV Extra családi csomagból tűnt el az EuroNews magyar nyelvű hírműsora. Csak mint érdekes egybeesést említem a többi hírkorlátozó (befolyásoló) intézkedés között. Vagy -ami már szánalmas- a csatornakiosztás kötelező elöírása a szolgáltatók felé.

Magyar, ébredj már!!!

2015. szept. 11. 08:08
 12/18 A kérdező kommentje:
Javítás: MinGig= MinDig
2015. szept. 11. 08:11
 13/18 anonim ***** válasza:

Az Euronews nem a Mindig TV Extra családi csomagjának része, hanem a Mindig TV ingyenes csomagjáé.


A csatorna jelenleg az E multiplexen érhető el, melynek adatait itt találod.


[link]

2015. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13:

Bocsánatot kérek, Párttitkár elvtárs!

Ugyanis olyan baromság nincs, hogy ami van az ingyenes csomagban, az nincs a bővítettben!

Egyébként megnéztem: az itteni adó sugározza a C multiplex csatornáit, és mégsem találom a kedvenc hírcsatornámat. De ne legyünk rosszindulatúak, tételezzük fel hogy kevesen nézték. De akkor miért nem vettek ki egy sportcsatornát például? Abból van négy, független hírcsatorna meg immár egy sem. Szóval? Mi lehet mögötte?

2015. szept. 12. 07:59
 15/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm a tájékoztatást, múltkor még liberális jogvédő voltam a Rózsadombról. Most már tudom, hogy MSZMP-párttitkár is vagyok.


Mint írtam az E multiplex sugározza az Euronews-t, így ne a C multiplexen keresd, mert nem lesz ott. Melyik adó vételkörzetében laksz, vagy melyik városban?

2015. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Bocsi, elírás volt, az E multiplexet akartam írni. Szóval nincs benne, tényleg.

Egyébként -a szájbarágás kedvéért- természetesen a fityisz funkcionáriusának véltelek, hisz lassan megérjük, hogy megint kinyitják a munkahelyeken a pártirodákat...

2015. szept. 12. 10:37
 17/18 anonim ***** válasza:
Jó hírem van számodra, jövő héttől már nem csak hétköznapokon délelőtt 9.05-től, de este 18.15-től is látható lesz a Startvonal, a Fórum utódja az atv-n.
2015. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaidat, de nincs kedvem már többet erről veled beszélni.
2015. szept. 12. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!