Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahoz, hogy az ATV...

Mit szóltok ahoz, hogy az ATV megszüntette a Fórum c. műsorát?

Figyelt kérdés
Mi lehet e mögött?
2015. szept. 9. 18:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kevesen nézték?
2015. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Talán mert már nevetségessé vált? Általában ideges nyugdíjasok telefonálgattak be, a műsorvezető alig jutott szóhoz a kiabáló emberektől és a témákat is össze vissza váltogatták az emberek...
2015. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Kuytát nem érdekelt. Elfogult volt
2015. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Mi lehet e mögött?"


gyíkemberek, háttérhatalom lol

2015. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az eddigiekből azt sejtem, hogy nem azok válaszoltak, akik szokták is nézni az ATV-t. Valójában szerintem ez az ATV zuhanásszerű nézettségcsökkenését fogja eredményezni, lehet hogy a csődjét. (bár akik pénzelik, ott még sok pénz van).

Igen főleg nyugdíjasok nézték, azok meg leírhatók, mit tudnak csinálni...

2015. szept. 9. 19:12
 6/18 anonim ***** válasza:

"Az eddigiekből azt sejtem, hogy nem azok válaszoltak, akik szokták is nézni az ATV-t. "


vagy talán azért válaszoltak így az emberek, mert senki sem nézte azt a ****-rt ?

2015. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hiányozni fog a Vicsek úr. :(
2015. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

# 5:


"Valójában szerintem ez az ATV zuhanásszerű nézettségcsökkenését fogja eredményezni, lehet hogy a csődjét."


Ha zuhanásszerű nézettségcsökkenés lesz, vissza fog kerülni. Az egyik legolcsóbb műsor, hiszen csak egy műsorvezető kell és egy viszonylag egyszerű stúdióberendezés. A telefonhívások emeltdíjasak voltak, ráadásul hasonlóan a telefonos játékokhoz, nem mindenki került be, de a pénzt akkor is levonták.

2015. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Annakidején az "Ujságíró klub" megszűnése is alaposan felborzolta a törzsközönséget, mégsem lehetett folytatni.

Na és miért nem lehet az egyetlen ellenzéki rádiót hallani a Dunántúlon?

Na és miért vették ki az Antenna Hungária műsorcsomagjaiból az egyetlen nem a kormány által szerkesztett hírcsatornát?

Soroljam még?

2015. szept. 10. 07:54
 10/18 anonim ***** válasza:

# 9:


"Na és miért vették ki az Antenna Hungária műsorcsomagjaiból az egyetlen nem a kormány által szerkesztett hírcsatornát?"


Honnan vették ki és melyik csatornát?

2015. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!