Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint elmebetegség a...

Akik szerint elmebetegség a holokausztban kételkedni vagy foglalkozni vele kutatni, az válaszol ezekkel a cikkekkel kapcs?

Figyelt kérdés

Kiemelem, hogy nem állítom, hogy nem gyilkoltak le sok-sok embert és nem tartom helyesnek.


[link]



[link]


ha lehet rendes válaszokat kérek ,nem olyanokat, hogy "aki kételkedik az hülye" meg ilyesmik. Így nem lehet meggyőzni valakit, hogy igazatok van.


Írjátok le, hogy mi a hülyeség a cikkekben mi az ami hazugság benne vagy tévedés.


köszi.


2010. márc. 12. 14:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Előző neked is leírom, ez nem politikai beállítottság kérdése. Aki utánajárt rájött hogy nem történhetett úgy. Aki mégis állítja az meg vagy fizikát, vagy kémiát, vagy biológiát, vagy matematikát nem tanult. Esetleg ezen tárgyak egyikét sem.
2010. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!