Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hiszel a zsidó holokausztban 2?

Hiszel a zsidó holokausztban 2?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__1112..


Ezt olvasgattam, és nem tudom miért vannak egyesek ezen fennakadva. Már nem azért, de én jobban örültem volna annak, ha 2 perc alatt kivégeznek, minthogy évekig robotolok napi 1 bögre levesért és a túlerőltetésbe anorexiásan halok meg. A munkatáborok rosszabbak voltak mint a gázkamrák.


2010. aug. 23. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos ez nem hit kérdése...
2010. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Kérdezd meg azokat, akiknek egész családját kivégezték...
2010. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem arról beszélek hogy melyik a rossz, és melyik a jó. Mindkettő rossz, de az egyik rosszabb mint a másik. Én humánusabbnak tartom a gázkamrát, mint az évekig tartó kínzást.
2010. aug. 23. 12:08
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező: ha egy autós a családod valamelyik tagját halálra gázolja, remélem, őt is kitünteted majd az emberségéért. Hiszen sokkal humánusabb volt, mintha a rokonod egész hátralévő életét bénán, tolószékben tölthetné.
2010. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Ennyire nehéz a felfogásod? Pont előtted írtam le, hogy mindkettő rossz. De milyen jó is leélni az életedet tolószékben, ugye?
2010. aug. 23. 12:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg mik is a hivatalos dogmák, amiket kötelezően el kell hinni?
2010. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A munkatáborok rosszabbak voltak mint a gázkamrák."


ez nálad a probléma

2010. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem óvatos becslés a hatmillió zsidó elgázosítása. Hiteles túlélőktől hallottam, hogy legalább 142-145 millió zsidót elgázosítottak a zuhanyrózsából áramló Zyklon_b granulátummal. Testükből szappant gyártottak. Rengeteg szappant. A nácik zsidó gyerekeket is ettek. Volt olyan náci tiszt, aki 32 millió zsidó elgázosítását ismerte el, pedig csak alig kínozták. Szóval elég legyen abból, hogy holmi hatmillióval akarnak átvágni minket!
2010. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sőt, még az izzó náci gyűlölettől több méter mély gödrökben, oxigén nélkül, 70 cm-es talajvízszint mellett is égtek a holttestek Auschwitzban! :S
2010. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Jelenleg mik is a hivatalos dogmák, amiket kötelezően el kell hinni?"


Azok folyamatosan változnak!

2010. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!