Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Menekültek dobálták meg a...

Menekültek dobálták meg a szerelvényeket, ezért csak Röszkéig járnak. Ez a helyzet állandósúlhat?

Figyelt kérdés
Állandósúlhatnak a menekültek generálta problémák hazánkban? Miért dobálnak menekültek vonatot? [link]
2015. aug. 28. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
azért dobálták meg a vonatot, mert szerintük zavarta őket a normális haladásban
2015. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor arrébb kell tólni vagy meg kel várni míg elmegy. Nem?
2015. aug. 28. 20:06
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Tisztára olyan mint az ember gyermeke c. film, ott is vonatokat dobáltak a menekültek. Hamarosan jönnek a robbantások!
2015. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Minel tobben lesznek itt az idegenek, annal tobb lesz a problema is. A sajat orszagaikat szetcsesztek a haboruikkal ... itt miert ne folytatnak?
2015. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Egy menekult, az viselkedjen menekultkent. Nyavajogjon, gazsulaljon es kerjen ... persze megsajnaljuk es segitunk. De ne hoborogjon, ne lazadozzon, mert akkor mar lazado es nem menekult.
2015. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nekik áll feljebb hogy ugyan mért közlekedik ott vonat?
2015. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Miért ne tennék, sajnos a vonatdobálás sokhelyütt nemzeti sport a fiatalok körében. Miért ne hajigálnánk meg féltéglával az interszitit? Az olyan jó móka...

Én a vonatra fegyvereseket rakatnék és visszalövetnék simán. Pulse cannonnal méghozzá.

2015. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem, ismerve a kormányt bezárja az egész vasútvonalat.

Mondjuk sokkal egyszerűbb lenne, ha eleve a menekülteket Röszkén az álomásra terelnék és onnan különvonat vinné őket Szegedre, ott át is szállhatnának a pesti IC-re. Így is úgy is, a pesti vonatokra kerülnek végül.

2015. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

[link]


[link]

----------------------


Egyébként mi van akkor, ha nem is menekültek, hanem menekülteknek álcázott felbérelt huligánok voltak?

2015. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon pofátlanok. Gyalogolnak a csalagútban, síneken, autópályákon. De hát miért ne tennék, mikor Európa képes és inkább leállítja a forgalmat, hadd tudjanak menni. Nem baj, hogy a saját itt élő állampolgárai szopnak, a hőzöngő, lázongó, illegális BEVÁNDORLÓK (mert csak kisrészük menekült valójában) a lényeg. Ha én gyalogolnék az autópályán én vágtatnék át a határon, én dobálóznék mi lenne? Egyszerűen nevetséges az is, hogy a saját állampolgárainkat, ha 20 éve dolgoznak is és elvesztik a munkájukat 90 nap után elengedik a kezüket, ezekről meg azt se tudjuk ki fia borja, csak követelőznek és kapják az ellátást meg mindent?



Lázár meg egy gyökér, de rohadtul igaza volt a mai sajtó tájékoztatón, hogy ha mondjuk én elhagyom nyaraláskor az útlevelemet, akkor mindenféle hivatalos eljárások kellenek ahhoz, hogy HAZAjöjjek ide, ahol az otthonom van, azt meg egyesek normálisnak tartják, hogy ezek teljesen ellenőrizetlenül özönlenek át egyik országból a másikba, ahol éppen tetszik??

2015. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!