Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány százaléka lesz a jobbikna...

Hány százaléka lesz a jobbiknak a választásokon szerinted?

Figyelt kérdés
szerintem 20% körül
2010. márc. 10. 16:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, én nem értelek titeket ezzel a részévteli aránnyal.

Szerintem egyenes arányosság az egész.

Szóval annyit változhat az egész arányilag, hogy a jobbiknak kedvez áprilisban az, hogy folyamatosan mennek át a fidesztől, az mszp viszont csak stagnál.

2010. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 anonim ***** válasza:
100%

A részvételi arány csökken... mert sokan kiábrándultak az mszp-ből. (hála istennek)

De miből gondolod, hogy ha az arány nő, abból minden párt ugyanúgy kap szavazókat... Lehet, hogy csak a jobbik, lehet hogy csak a fidesz, és lehet hogy csak az mszp...

2010. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
75%

Hát az mszp biztos nem fog kapni, talán a fidesz, meg a jobbik, de úgy gondolom, hogy leginkább a jobbik lesz a nagy nyertese 2010-nek, mert a fidesztől elég sokan szivárognak már át szépen az emberek a jobbikba.

Nem akarom isteníteni a jobbikot, meg igazából egyik párt szimpatizánsa sem vagyok, viszont a jobbik igencsak megtáltosodott az utóbbi hónapokban, szóval...minden nekik kedvez. Fene tudja, én egy jó 20-23%-t jósolok nekik megelőzvén az mszpt.

2010. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 anonim ***** válasza:
100%

20% reális. És ezzel azt mondtam, hogy majdnem egy millió szavazója van. Ez azért elég sok...

Felénk nem szembetűnő a fidesz->jobbik szivárgás. Konkrétan egy fideszes sem lett jobbikos. A jobbikosok jelentős része új szavazó. A maradék az mszp-ből és a fideszből szivárgott át. Kb ugyanolyan arányban.

2010. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 anonim ***** válasza:
82%

"Felénk nem szembetűnő a fidesz->jobbik szivárgás."


Akkor vagy budapesti, vagy Komárom E. megyei, vagy baranyai lakos lehetsz, igaz? :D

Esetleg Zala megye..

2010. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 anonim ***** válasza:
100%

21:52

VAS... De az ország dunántúli részére ez jellemző. Még mindig a cigányprobléma miatt szavaznak a legtöbben a jobbikra, ami kelen Magyarországon jellemzőbb.

2010. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 anonim ***** válasza:
100%
Van egy falu a városunk környékén (nem említem meg a nevét). Köztudottan veszélyes hely a cigányok miatt. Voltak betörések, verekedések stb... Ott erős a jobbik. Mert az ott lakók gyors, és radikális változást akarnak ebben a témában. De csak ezért. Egyébként ugyan olyanok, mint a fideszesek...
2010. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont azért fogok, mert a többi párt leszerepelt előttem, és mivel 2006-ban még pont nem szavazhattam, így első szavazó leszek, és nem akarok érvénytelen papírt az urnába dobni. :D

Az EP-n meg azért nem szavaztam, mert nem érdekelt. :D

És szerintem nagyon sok 18+ jobbikos van még az országban akik nem szavaztak az EP-n, most viszont fognak. Csak figyelj/etek! : )

2010. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 anonim ***** válasza:
82%

De azért a dunántúli fideszesek gondolhatnának a cigányfertőzött kelet magyarországiakra, és szépen átállhatnának a jobbikhoz! :P

:)

2010. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
81%

21:58

pont ezt mondtam.

Az első szavazók szívét még megdobogtatja a zászlólengetés, a magyarkodás, és a szép jelszavak. Én azt mondom: megvárom hogy mit csinálnak. Vélemény nélkül nem tudok rájuk szavazni...

2010. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!