Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te megtennéd 1 millió forintér...

Te megtennéd 1 millió forintért, hogy becsempészel egy tömött busznyi szírt az országba, ha garantáltan nem buknál le?

Figyelt kérdés
Ez nyilván hazaárulás. De neked megérné ez a bűncselekmény a hazád ellen ha büntetlen maradnál, csak lelkiismereteddel kellene elszámolni?
2015. aug. 15. 13:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

ausztral dollar kb 2 napja neztem akkor annyi volt;-))

hulye kerdesre nem lehet normalis valaszt adni. egy million forint Mo on sem sok. a ferjem nem az egy dollar ketszereset kereste hanem az egy million forint ketszereset (2 millio ertes kedveert) egy honapban.ha valaki buncselekmenyt kovet el akkor azt nem sz@rert hugyert csinalja akinek esze van. 5000 dollarert egy rongyos hasznalt autot veszel azert nem kockaztatja epeszu ember az eletet. ezert irtam amit.A ferjem keresete meg kozos mivelhogy hazasok vagyunk;-))) o megkeresi aztan egyutt elkoltjuk.

2015. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
en eleg regen nem elek otthon de van olyan ismerosom akinek fel millio a havi nyugdija. akkor cask nem lehet ez akkora nagy penz otthon se?
2015. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
# 21 És te mennyit keresel?Fogalmad sincs a pénz értékékéről, mert a jól kereső férjed tart el.A férjed lehet másképp gondolja.
2015. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

#22


1 millió ft-ból kb. 1 évig finanszírozhatnám az albérletem árát. Lehet hogy a kenguruk földjén, trófea feleségként lófsz neked azaz 1 milka, de az itt élő pár millió embert tartják el lyukért cserébe.

2015. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
*nem tartják el
2015. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
20%
kedves 23 as a ferjem ugy gondolja hogy egy ferfi legyen annyira ferfi hogy a feleseget siman el tudja tartan megfelelo szinten. ahogy ezt az elmult evtizedekben meg is tudta tenni. nem pontosan ertem miert olyan nagy gond ez neked? mellesleg ahogy elnezem az otthoni kereseteket nem kevesen vannak akiknel ennyi a havi bevetel.
2015. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
25%
nem vagyok trofea feleseg. a ferjemmel egyutt jottunk ide 28 evvel ezelott nehany boronddel meg valamennyi penzzel, ugy hogy se rokonunk se nyelvtudasunk nem volt. csakhogy az en ferjem nem nyavalygot meg fintorgott hogy o diplomaskent nem hajlando ezt meg azt vegezni hanem ujbol felepitette itt az eletet a kezdetrol. neked is all a lehetoseg ne nyomorogj otthon az alberletben eredj dolgozni nyugatra ahol megfizetnek.
2015. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Éltem nyugaton, családon belüli egészségügyi problémák miatt költöztem vissza, tisztában vagyok a külföldi fizetésekkel. Viszont a nyugaton eltöltött éveim alatt eszembe se jutott leszólni olyat mondani a Magyarországon maradt embereknek, hogy egymillió forint semmiség. Olyan hülyeséget pedig pláne nem beszéltem, hogy rengeteg embernek ennyi a havi bevétele.


A jelentős többség havi 150 ezer huf körül keres vagy az alatt. 2015 éveleji adatok szerint az ország bejelentett keresetének 69%-az adózó állampolgárok 35%-a kezében van. Hatalmas különbség van az alsó és a felső osztályok között, a középosztály pedig eltűnni látszik. Hülyeség olyat mondani egy átlag magyarnak, hogy nem olyan szar itt, mert rengetegen keresnek 1 milliót havonta.

2015. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Az nem probléma, hogy a férjed eltart.Az a probléma, hogy te nem ismered a pénz értékét.Tudod te mennyit kell dolgozni 1 millióért az átlag embereknek?Nem keres ennyit egy átlag ember.Nem baj, éld csak a kis életed a saját tündérmesédben.300 millió forint neked kevés.Ideje lenned felnőni.Remélem a pénzügyeket nem te intézed otthon.

1 millió euró is kevés lenne. XD Ezen szakadtam.

2015. aug. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

„ nem kevesen vannak akiknel ennyi a havi bevetel.”


A bevétel nem egyenlő a profittal.Lehet neked napi bevételed is 1 milka, attól még simán éhen dögölhetsz.

Tök mindegy mekkora a bevételed, ha kb ugyanannyi a kiadás is.

2015. aug. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!