Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te megtennéd 1 millió forintér...

Te megtennéd 1 millió forintért, hogy becsempészel egy tömött busznyi szírt az országba, ha garantáltan nem buknál le?

Figyelt kérdés
Ez nyilván hazaárulás. De neked megérné ez a bűncselekmény a hazád ellen ha büntetlen maradnál, csak lelkiismereteddel kellene elszámolni?
2015. aug. 15. 13:51
1 2 3 4
 11/33 tetro ***** válasza:
93%

14.35

a holland is lehet pont ugyanúgy terrorista. ahogy egy norvég vagy akár (kapaszkodj) magyar is. szóval akkor bárkit beültetni az autómba hazaárulás?

pl láttam múltkor a testvéremnél egy 'iszlám állam' című könyvet. akkor ő is lehet terrorista? hazaárulás ha elviszem valahová?

2015. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha a haza ad egy jobb ajánlatot, akkor a válaszom nem.


Ameddig ilyet nem tesz, addig naná!

2015. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem hagyná ki.
2015. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, drága, olvasd csak el, hogy mi igazából a hazaárulás:


"A 2012. évi C. törvény a hazaárulásról a 258. §-ban - a korábbi szabályozással lényegében azonos módon - a következőket rendeli:

Az a magyar állampolgár, aki Magyarország függetlenségének, területi épségének vagy alkotmányos rendjének megsértése céljából külföldi kormánnyal vagy külföldi szervezettel kapcsolatot vesz fel vagy tart fenn, bűntett miatt öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

[link]


Szóval a "saját definíciód" nagyon nem stimmel.

2015. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? 1 millió forintom lenne. Kérlek szépen ha leülnek az "új" kerítés tövébe már a rendőrség viszi őket a tábor felé. Szóval még lehet meg is köszönnék nekem a rendőrök hogy a táborig vinném őket. (Azt nem írtad hova kell vinni őket csak az országba kell becsempészni.)

Ez nem hazaárulás ez a cselekedet. És a lelkiismeretem is tiszta maradna, pont azért mert úgy is ide fog jönni a bevándorló szóval én segítenék rajta hogy gyorsabban ide érjen én meg kapnám a pénzt.

2015. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
4%
szaros 1 millio FORINTERT? hat meg euroban is keves lenne vagy dollarban de forintban aztan vegkeppen szoba se johetne. de nem azert nem csempesznem be oket mert a haza meg egyebek hanem mert utalom oket, eszembe se lenne ezt a fajtat tamogatni meg egy szelet kenyerrel se.
2015. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ha kidobnák eléd azt az 1 milkát, másképp állnál a dologhoz.Nem azért mert sok pénz, hanem azért, mert szinte ingyen van.
2015. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
74%

Az a hazaárulás, amikor Ikarusok helyett kenőpénzért hozzák be a német buszokat, a magyar ipart meg teljesen megfojtották!!! Az a hazaárulás! A bds krv életbe!


Vagy meséljek még valódi hazaárulásról? Országrombolásról? Tájrombolásról? Falurombolásról? Vasútrombolásról? Társadalomrombolásról? Ezer másról?


Ki a kutyát érdekelnek azok a szírek...


Bezzeg amikor az összes menekültnél 28-szor annyi külföldi szigetfesztiválos, meg a helyi züllemény keresztben fetreng a saját hányásában a pesti éjszakában, az nem téma, csak az, hogy a szír gyerekek után hogy lesz felmosva a pályaudvar...

2015. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

hat szamold ki, mekkora osszeg ez nekem amikor 1 dollar 200 ft -t er jelenleg;-)))

a ferjem ennek a ketszereset kereste atlagos honapban amig dolgozott.

2015. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 tetro ***** válasza:

10.08

egy dollár jelenleg nem 200 Ft. ha a férjed az egy dollár kétszeresét kereste, ha nem túl vaskos :)

egyébként meg honnan kellene bárkinek tudni azt, hogy a te férjed mennyit keresett külföldön? amúgy meg nagyon nem elegáns az internetes a keresetedre de főleg más keresetére verni a nyálad.

2015. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!