Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez kb eddig hány százalékot...

Ez kb eddig hány százalékot jelenthet?

Figyelt kérdés
A Fidesz elérte a 2 millió ajánló szelvényt. Ez eddig hány százalékot jelenthet kb?
2010. márc. 9. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:

16:57

Nem megvalósíthatatlan, csak 4 év alatt lehetetlen. De még 50 év alatt sem egyszerű

2010. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
77%

senki sem mondta, hogy 4 év alatt kell az egészet. de ha valóban elkezdik valósítani, akkor már látszódik a javulás, és akkor megszavazzák újra őket. erről szól a kormányzás.


viszont kicsit keveslem a reakciódat. ennyi a hozzászólásod arra amit írtam?

2010. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
77%
jobban mondva ennyi lenne a cáfolatod?
2010. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

Többször olvastam már a jobbik programját, ehez nincs semmi hozzáfűzni valóm. 90%-a fideszesként is jól hangzik.

Csak az a baj, hogy ez csak választási program. Igazáól nincsenek tények benne. Csak elképzelések, hogy mikor mit tennének. Az elképzelések a fidesz részéről is megvannak, csak ők nem vetették papírra őket.

Azért az igazi program majd csak akkor derül ki, amikor kormányra kerül a fidesz, v. a jobbik. Addig felesleges versengeni, hogy kinek van programja, és kinek nincs. Itt egyedül az mszp van tisztában az ország helyzetével, ők tudják is hogy mit csinálnának, csak azt meg a franc se akarja hogy mégjobban tönkretegyék az országot. Mert ezt csinálnák...

2010. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:

"Többször olvastam már a jobbik programját, ehez nincs semmi hozzáfűzni valóm. 90%-a fideszesként is jól hangzik."

értelek.



"Csak az a baj, hogy ez csak választási program. Igazáól nincsenek tények benne."

mire gondolsz? hogy honnan lenne pénz? látod erre nincs rálátásuk, mert nincsenek most kormányon, nem is akarják kiszívni a kisujjukból. De hidd el, van pénz az országban nem kevés. Ha tudnád hány weblapra költöttek milliárdokat és jó ha 50-100-ezret ér.



"Csak elképzelések, hogy mikor mit tennének."

Mit vársz többet? de valljuk be, hogy nem bársony zsékből okosítanak, hanem a közemberek közé is kimennek, sokkal közelebb állnak hozzájuk.



"Az elképzelések a fidesz részéről is megvannak, csak ők nem vetették papírra őket."

Bocs, de ez jelenleg csak a te fejedben van így. Mivel nem vetették papírra, nem szajkózzák hivatalosan, hogy így meg úgy gondolják a dolgokat, tehát nem tudhatod mi az elképzelésük. Viszont ha hasonló az elképzelésük mint a jobbiknak, akkor miért kritizálják folyamatosan őket, meg a programjukat?



"Azért az igazi program majd csak akkor derül ki, amikor kormányra kerül a fidesz, v. a jobbik. Addig felesleges versengeni, hogy kinek van programja, és kinek nincs."

Azért kicsit könnyebb szívvel lehet úgy szavazni, ha a pártod hangoztatja, hogy mit akar. Más kérdés, ha a kormányzás alatt nem tartja be, akkor azt mondom, hogy hazudott. A fidesz és az mszp hazudott, ezt tudjuk. A jobbikról ezt még nem tudhatjuk, csak ha kormányzott már.



"Itt egyedül az mszp van tisztában az ország helyzetével, ők tudják is hogy mit csinálnának, csak azt meg a franc se akarja hogy mégjobban tönkretegyék az országot. Mert ezt csinálnák..."


felsoroltam egy tonna dolgot amit az átlag ember is láthat.

az mszp max azt tudja, hogy mennyi pénz van a kasszában, tehát csak a megvalósítás erőforrásairól nem tud a jobbik és fidesz képet alkotni .

2010. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

"fidesz és az mszp"

A fidesz nem hazudott...

A jobbik és a fidesz hasonlóan szidja a másikat.


"mire gondolsz? hogy honnan lenne pénz? látod erre nincs rálátásuk, mert nincsenek most kormányon, nem is akarják kiszívni a kisujjukból. De hidd el, van pénz az országban nem kevés. Ha tudnád hány weblapra költöttek milliárdokat és jó ha 50-100-ezret ér."

Ezzel egyetértek. Csak nem szeretem, ha úgy állítják be a dolgokat, hogy a jobbiknak van programja, a fidesznek nincs. A jobbiknak van VÁLASZTÁSI programja, a fidesznek nincs. De azért nincs, mert a fideszesek 8 éve tudják már hogy mit csinálna a fidesz. Illetve előtte meg is tapasztalták hogy mit csinált. Nem vagyok benne biztos, hogyha a jobbik most kormányrakerülne, akkor jobb lenne, mint a fidesz 1998 és 2002 között. De lehet hogy te ez másképp látod. Az mszp-sek is másképp látják/látták.


Azis csak a ti fejetekben van így hogy a jobbik programja így és ebben a formában megvalósítható. A jobbik vagy eltűnik 4 év múlva, vagy parlamenti pártként puhul egy picit, és rájön hogy kiabálással nem megy semmire, csak józan plotikával. Egyébként a jobbik picit emlékeztet a rendszerváltáskori fideszre.


"az mszp max azt tudja, hogy mennyi pénz van a kasszában, tehát csak a megvalósítás erőforrásairól nem tud a jobbik és fidesz képet alkotni ."

pont erről beszélek.

2010. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

Mintent összefoglalva. Én és a fideszesek jelentős része úgy látjuk, hogy a fidesz nagyon jól csinálta, amit csinált 98 és 2002 között. Velök vannak tapasztalataink. Az ő elveiket ismerjük. Most a fidesz fog nyerni, ez már biztos. Majd kiderül, hogy a jobbik miként fog viselkedni mellette. Két lehetőség áll fenn: vagy úgy viselkedik mint a torgyán, és akkor szerintem egyértelmű, hogy senki sem fog többet rájuk szavazni. Vagy amiben lehet, támogatja a fideszt. És ha esetleg jobb ötletei lesznek mint a fidesznek, akkor 2014-ben nyerhetnek.

De ha a 4 év folyamán többször fognak össze az mszp-vel, mint a fidesszel, akkor szerintem a jobbikosok jelentős része is ki fog ábrándulni... ennyi...

2010. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
Hát... rengeteg az olyan, ember aki bizonytalan, és azok nem biztos, hogy a szavazás pillanatáig végig kitartanak a fityesz mellett...
2010. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Proballak megerteni 46-os de eleg nehezemre esik.A problema az hogy {bocsasd meg hogy szidom a kedvec partod}hogy olyan aljas modon kampanyol mind a Fidesz mind az mszp hogy az mar egyenesen megbotrankoztato.Tudom hogy ti is jot akartok,bele lett ultetve a fejetekbe ez a 2/3-dolog es egyebek.Tudom nagyon jol hogy mania szeruen terjed ez a dolog hogy igazabol azert az Mszp krealmanya Jobbik hogy gyengitsek a Fideszt.De probaljatok mar meg megerteni hogy ez csak kampanyfogas semmi tobb.Annyira feltek hogy ujra Mszp kormanyozna hogy kepesek vagytok a Jobbik ellen is kuszkodni.Rolatok beszelek nem a nagy politikusainkrol.Mert ok mashogy gondolkodnak.Olyan Partot tamogattok ami az Mszp altal droton van rangatva.Hidd el hogy az orszag csak ugy tud elore jutni ha az igazsag oldalara allnak az emberek es nem a hazugsagera.Addig ebben az orszagban nem lesz rend amig bunozok iranyitjak.
2010. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

Édesanyám és édesapám is a Fidesznek adta, de a Jobbikra fognak szavazni.

A fideszes gyűjtögetést egyébként a választások eszmeiségének sárba-tiprásának tartom.

2010. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!