Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez kb eddig hány százalékot...

Ez kb eddig hány százalékot jelenthet?

Figyelt kérdés
A Fidesz elérte a 2 millió ajánló szelvényt. Ez eddig hány százalékot jelenthet kb?
2010. márc. 9. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
48%
hátmat :)
2010. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
95%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__687..


Na én meg ezt kérdeztem meg pár napja, ugyanez érdekelt engem is.

2010. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
72%
Hogyhogy hány százalékot? Ha az összes rendelkezésre álló kopogtatócédula százalékára gondolsz, akkor mivel annyiból elvileg 8 millió van, akkor 25%, de ennek a világon semmi jelentősége, mert a szavazatszámról, amit majd kapni fognak a választáson, ez semmit nem árul el, csak annyit, hogy elég droidjuk van ahhoz, hogy a kelleténél is sokkal többet szedjenek össze, elszívva így a levegőt a kis pártok elől.
2010. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
79%
Semennyit. Olyan szavazatot csak a fülkében, a hivatalos szavazólapon lehet leadni, amit százalékokra lehet beváltani.
2010. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Ahha szóval, ha kb 8 millió embernek elmegy a 60%-a szavazni, akkor 4,8 millió szavazat lesz. A 2 millió ennek a 41,67%-a. Ez elég sok és még nem is adta oda mindenki a cédulákat azok közül akik a fideszre fognak szavazni. Tényleg nagy esély van a 2/3ra, remélem meglesz.
2010. márc. 9. 12:08
 6/61 A kérdező kommentje:
Gondolom azok adják oda a Fidesznek a kopogtató cédulát, akik a Fideszre is akarnak szavazni.
2010. márc. 9. 12:09
 7/61 anonim ***** válasza:
80%
Hogy lenne már meg? :)
2010. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
81%

"Tényleg nagy esély van a 2/3ra, remélem meglesz."


utána ne gyere ide sírni elvakult koma.


én a saját pártomnak sem kívánom a 2/3-ot, de vannak ilyen idióták még mint te sajnos.

2010. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
80%
Beleszamolva azt is hogy {egyesek}500 forintot osztottak cedulankent ez nem egy kiindulopont.Nem biztos hogy aki odaadta par foritert az majd mikor beul a fulkebe rajuk nyomja az x-et.
2010. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
82%

plusz vegyük hozzá, hogy ha majd a fidesz kiadja a hiper-szuper programját meg meg-megszólal, akkor egy csomó embert veszítenek is.


jah amúgy én jobbikosként odaadnám a kopogtatómat az LMP-nek, lehet beadom még majd ha lehet. Én nem bánom ha több pártnak is van esélye. a jobbiknak már úgysem kell, összegyűjtötték.

2010. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!