Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez kb eddig hány százalékot...

Ez kb eddig hány százalékot jelenthet?

Figyelt kérdés
A Fidesz elérte a 2 millió ajánló szelvényt. Ez eddig hány százalékot jelenthet kb?
2010. márc. 9. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
69%

"A fidesz most nem adott ki ilyen programot, mondván, hogy nem akarják átverni az embereket... hogy aztán mi lesz később, az majd kiderül..."


nem teljesen értelek, nem lehet igazat mondani vagy mi??


közben pedig a 2007-es programjukkal jöttök mindig, akkor miért nyomatjátok, hogy ha tudjátok,hogy hazugság, hm?

2010. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
49%

Na elaruljatok mar vegre melyik a legfobb hirbeszerzo forrasotok?Hadd olvasgassam en is.Biztos tanulsagos lehet.

Milyen okos kis kibuvokat talal a Fidesz,ugye?Csak ami nekik kivuvo nektek meg szentiras az masnak dobbenet.

2010. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

@ma 13:09

Ha 2006ban is eltudta az mszp titkolni az ország valós helyzetét, akkor most miért ne titkolnák el? Még ha közelebb is áll a valósághoz az amit most mondanak kitudja milyen alkukat kötöttek...

2010. márc. 9. 13:23
 34/61 A kérdező kommentje:

@ ma 13:23

Olvasgass mandiner.hu-t és nézz echo és hír tv-t (lehetőleg ne a betelefonálós műsorokat)

2010. márc. 9. 13:29
 35/61 anonim ***** válasza:
54%
Egyre nagyobb nyomas arra fel hogy a bunosoket el kell szamoltatni.Megakadajozasaban reszt vett a Fidesz.Vajon miert?
2010. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
86%

hé-hé! ne az mszp-ről beszélj kérdező, a fideszről beszélj!


nem vagyunk kíváncsiak a kérdésedben se az mszp-re se a jobbikra, csakis a fideszre, róluk beszélj-mesélj! tudom, hogy könnyebb ,ást szidni, hisz ti azt szoktátok, de egyszer próbáld meg, hogy magatokról beszélsz.


mit fog tenni a fidesz?

mire készül a fidesz?

mire számíthatunk tőlük?

Miért szavaznánk pont rájuk? azon kívül, hogy "jobban éltünk 8 éve" ez szerintem még pont kevés indok.


én egy oldalt tudok írni normálisan, hogy miért pont a jobbikra szavazom. és te vajon? (jah nélkül, hogy mást fikáznék)

2010. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:

@ ma 13:29

mondanál valami példát erre? Vagy honnan szeded?

2010. márc. 9. 13:32
 38/61 anonim ***** válasza:

Betettem neked egy videot is.Latom nem nezted meg.Tegyuk felre a mulatsagot es figyelmesen hallgasd vegig mit mond Vona.De itt egy masik a vegen irja mi tortent.

http://www.youtube.com/watch?v=OqGemD-mcUQ&feature=player_em..

2010. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
75%
Tudom ez nagy csapas a fideszeseknek de ha egyszer ez az igazsag...
2010. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

@ ma 13:31

Mikor szidtam én mást?

Amúgy nem válaszolok a kérdéseidre, mert nem látom értelmét, nem valószínű, hogy téged meg lehet győzni.

2010. márc. 9. 13:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!