Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a jobbik ötletével?

Egyetértesz a jobbik ötletével?

Figyelt kérdés
Egyetértesz azzal, hogy a szerb határtól számított 30 kilométeres sávban kell 30 menekülttábort felépíteni úgy, hogy az 10 kilométeres távolságban legyenek a lakot területtől.
2015. aug. 14. 16:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
91%

Csak halkan kérdezem meg, az miért jó, ha lakott területtől távol vannak a menekülttáborok, ahol nincs se víz, se fűtés, se áram?


Hány alkalmazottat kéne felvenni az államnak csak a táborok felügyeletére és karbantartására? Nem lenne egyszerűbb már kialakított infrastruktúrát felhasználni?

2015. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
38%

Te kedves volt jobbikos!

A Jobbik - amióta nagy esélyese a 2018-as választásoknak - azóta csak felelős döntéseket, illetve javaslatokat mondhat, amely egy kormánypárthoz illik!


Nem tudom, ebben a helyzetben mi az a másik megoldás, amely még ennél is kíméletesebb a magyarokhoz, és valóban reális megoldás, tehát nem felelőtlen és idióta "golyót nekik" meg hasonlók...

2015. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
9%
Tetro! :D A te "gyerekeid" elvileg családdal együtt érkeznek. Gondolom apuka és anyuka nem engedi őket az aknamezőre:) Vagy te engednéd a sajátjaidat? ;) Ha a hozzád hasonló liberálisok lettek volna hatalmon Európában 4-500 éve, mind arccal Mekka felé imádkoznánk. De mint írtam, ha őszintén szeretnél segíteni nekik írj bátran privátot, tudok benne segíteni. Engem nem érdekelnek, sőt ha tehetném a tengeren sem vergődnének át. Te máshogy gondolod, tiszteletben tartom. De ne a fotelből légy a hősük, menj oda közéjük csak 1 évre. Hidd el, nem kerül semmibe.
2015. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 tetro ***** válasza:
40%

21.00

400-500 éve európa hozzád hasonlókkal volt tele. az volt a sötét középkor. azt ahogy most élsz, azt nagyjából a liberális eszméknek köszönheted. jó reggelt.

2015. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
9%

4-500 éve barátok között is már az Új kor volt:D Ezek után meg sem említem a sötét-középkor időintervallumát. De ,hogy tanulhass is valamit, ha már a szüleidtől és tanáraidtól nem tudtál... A liberalizmus eszméje nagyjából a 18-19. századra vezethető vissza. Kb. ezekben az időkben alakult ki a korai nemzeti szocializmus is. Hosszú ideig ez a két eszme együtt járt és a "vallóik" támogatták egymást, mert egy nép csak akkor maradhat szabad, ha megvédi a hazáját.

Benned nincs tisztelet a hazád iránt. Nem törődsz azzal, amiért mondjuk a 100 évvel ezelőtti rokonaid küzdöttek. Tipikusan az vagy aki elvárja legyen rendbe az utca, a város, az ország, de tenni nem tennél érte, mert nem a te dolgod, hanem a politikusoké. Csak ez nem így van. Egy népnek egyként kell ellenállnia. Nem azért, mert máshonnan jönnek, hanem azért amit hoznak és hozhatnak. Téged a pesti garzonodban nem zavar, ha jönnek. Hagynád, és ez a te véleményed. Ám amikor itt vannak, nem egyedül fogod eltartani őket. És valljuk be őszintén, nem is te fogod őket kísérgetni fel-alá és ellenőrizni mit csinálnak. Te nem csinálsz semmit, ha jönnek, ha nem. :D Egy egyszerű emberjogi fotelharcos vagy, aki még nem adott nekik semmit, de elvárnád a tömegtől, hogy segítsen:D Remélem holnap dobsz nekik szaros 100 forintot ,hogy rámcáfolj mennyire is adakozó vagy. Mielőtt jönnél vele, én Győrben élek. Hozzánk nem csak tőletek, hanem még Ausztriából is érkezik a szar, mert ide folyatják vissza őket. És igen, szoktam adakozni. Idősek otthonában is segédkezem, és évente egyszer vagy nyáron, vagy az ősszel szervezünk jótékonysági rendezvényeket. De nem ezeknek. Hál Istennek nem is látnak belőle egy fillért sem:D Nem vagyok jó az tény, de legalább én elismerem, hogy elfogadom szükség van kemény fellépésre. Te meg majd akkor fogsz háborogni, ha valakid "sérelem" éri, de akkor is másra bízod majd a piszkos munkát. ;) Amúgy még mindig várom a privit, hogy mennél segíteni nekik és segítsek benne. ;)

2015. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

""A Jobbik - amióta nagy esélyese a 2018-as választásoknak - azóta csak felelős döntéseket, illetve javaslatokat mondhat, amely egy kormánypárthoz illik!""


Ezen jót nevettem! Ugye ezt a butaságot te sem gondoltad komolyan!!!


Melyek azok a felelős döntések???

Ellenzékben könnyű politizálni - az embereknek tetsző dolgokat mondani - amik persze megvalósíthatatlanok vagy félrevezetőek.


Például a jobbik ötlete miszerint lakott területen kívül létesítsenek menekülttáborokat - majd a tüntetésekre "ráülve" hergelik az embereket a kormány ellen miközben az a jobbik saját ötletét valósítsa meg - hát ez a köpönyegforgatás.



Hazudni is megtanultak már rendesen lehet, hogy már jobban mint a kormánypárt! Példa erre Ózd.


Nem vagyok Ózdi de nem messze lakok tőle így hát van jónéhány Ózdi ismerősöm. Ózdon gyakorlatilag semmi nem történt a polgármester választások óta - illetve mégis a polgármester azzal dicsekedett a helyi tévében és az egyik helyi újságban, hogy az egyik öregek otthonába személyesen vitt ki és osztott szét az ott lakó öregeknek 14 kilogramm ribizlit - micsoda hőstett! Ja még valami történt ami nagy felháborodást keltett az Ózdiak körében , kilakoltattak egy egyedülálló anyukát a dankoros kis fiával 62 ezer forintos tartozás miatt. Az előző vezetés segítette a családot két éve még gyűjtést is szerveztek a nehéz sorsú anyuka megsegítésére.

Persze még lehetne sorolni azt a rengeteg hazugságot amivel a jobbik Ózdon nyert. Például a gyógyszegyár létesítése vagy az a három új cég betelepülése a városba ami majd több száz munkahelyet teremt - ezt az új polgármester szórólapokkal hirdette és a helyi televízióban nyilatkozta - miszerint előrehaladott tárgyalásokat fojtatnak több céggel is - köztük a gyógyszergyárral is.


Mára már minden Ózdi tudja, hogy ez mind - mind hazugság volt!!!!

Az Ózdi emberek szemében a jobbik nagyon leszerepelt.



Egyébként pedig tüntetnek a menekülttáborok ellen és a menekültek ellen uszítanak miközben 30 menekülttábort létesítenének és közben kitudja még mennyi jobbikos utaztassa jó pénzért a menekülteket.


D nem baj - ha kevés lesz a pénzük majd nyomtatnak maguknak.

2015. aug. 15. 15:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!