Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a jobbik ötletével?

Egyetértesz a jobbik ötletével?

Figyelt kérdés
Egyetértesz azzal, hogy a szerb határtól számított 30 kilométeres sávban kell 30 menekülttábort felépíteni úgy, hogy az 10 kilométeres távolságban legyenek a lakot területtől.
2015. aug. 14. 16:18
1 2 3 4
 21/36 tetro ***** válasza:
42%

16.51

Pesten lakom elég régóta. Nyugodj meg, a menekültek többsége itt van a környéken. Naponta beléjük futok. Pl tegnap is vittem ételt a Keletihez, akkor is...

2015. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
87%

A Jobbik csak ötleteket ad a Fidesznek, hogy hol legyenek menekülttáborok, hogy a Fideszt minél jobban mindenki megutálja.

Ezzel egyidejúleg a Jobbik együtt tüntet a helyiekkel Martonfán és Sormáson a menekülltáborok ELLEN...

2015. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
33%

ügyes vagy, tetro

A szomszédodba nyilván nem szertél egy 20 tagú szír csapatot, minden bizonnyal.

A határvidékek települései sem szeretnének. Szerintem meg lehet érteni, és meg lehet érteni, hogy Vona kiáll értük. Persze lehet kötekedni mindenen.

2015. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 tetro ***** válasza:
46%

17.01

milyen húsztagú szír csapatról beszélsz?

az előbb még azon hisztiztél, hogy nem szeretnék menekültek a szomszédba. leírtam neked, hogy az ország legtöbb menekültje itt van, ahol én lakom, és semmi bajom vele. most akkor már ez nem elég, most már húsz szír menekültet fogadjak be? komolyan, te így érvelsz?

2015. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
21%

tetro az ételosztásért beírhatod a piros pontot

És hagyd abba. Mintha nem értenéd: a melletted lévő lakásba költözik be a 20 szír. Ez HASONLAT, hasonló jó dolog, mint a déli határ mentén a települések nyakába tenni a táborokat. Na , elég, unom.

2015. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
8%
A Jobbik csakis zárt táborokat hozna létre, ez már alapból sokkal jobb az ott lakóknak.
2015. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 tetro ***** válasza:
28%

17.12

játszod a hülyét. ezzel a szír dumával csak utólag jöttél. ezt írtad eredetileg:

"A te lakásodtól és tetro lakásától nyilván messze vannak, nem hiszem, hogy megérted a bajukat,"

erre válaszoltam, hogy a legtöbb menekült itt van, ahol én élek. aztán már költözzön be a szomszéd lakásba 20 szír. szánalmas ahogy vitatkozol...

2015. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
24%

Jobbikos VOLTAM !

De már nem vagyok az. Miért ?

Mert pont ugyan olyanok, mint a többiek.

Mi ez, hogy beengedjük a menekültet ?!

Mi az, hogy a saját kis országunból még elveszünk 30 km-et ?

Ez az a ,,nemzeti" PÁRT ?!

Süllyedjen el az a képmutató Vona is, aki az emberek szemébe hazudik.

Az a párt belülről rohad, csak úgy titkolják, mint Mehmed szultán halálát a sátorában !

2015. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
5%
Kedves Tetro! Ha ezzel megállítunk 4000 20 és 30 közötti lázongót, akkor igen azokat is. Mert ugyanolyan barbár nép, mint amilyen elől menekülnek (értsd az ellenségeik és ők egyazon népcsoportba tartoznak). Ez nem háború, tény, hogy nehéz beletörődni az ártatlan áldozatokba. De ha beengedjük őket Európába sokkal rosszabb következményei lesznek ,mint pár áldozat (mellesleg önként sétálnak az aknamezőre, látják a figyelmeztető táblákat, hallanak róla a médiából stb.) Ha annyira a szíveden viseled a sorsukat jelentkezz önkéntes segítőnek az ő országukba. Szállásodat fizetik, kaját stb. állják, és még valamennyi költőpénzt is kapsz szórakozásra. Vannak ilyen szolgálatok, ha komolyan gondolod írj privátot, segítek felvenni egyel a kapcsolatot.
2015. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 tetro ***** válasza:
55%

18.17

orvosra van szükséged. nem bántani akarlak, halál komolyan mondom. ha szerinted gyerekeket kellene felrobbantani, akkor még azelőtt keress fel egy szakorvost, mielőtt ártanál valakinek vagy magadnak.

2015. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!