Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kellene tenni, hogy...

Mit kellene tenni, hogy megtisztuljon a közélet? Én korrupciómentes Magyarországban szeretnék élni és a gyerekeimet felnevelni, de egyre kevesebb esélyt látok erre.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

húúú majd a jobbik megoldja ott aztán sennki se sikaszt...

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__696..

2010. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Robotokkal kell mindenkit helyettesíteni.
2010. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Aggyon Isten pálinkás jóreggelt!

Szavazz a Hobbikra!

Szkinhed Bandi és Zsiráf majd megtisztítják a közéletet!

Ők MAGYAROK, a többi politikus néger!

Szebb múltat!

2010. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Feltettem egy pártsemleges kérdést.

Kaptam néhány idióta választ.

Eddig ennyi történt, de én tényleg kiváncsi lennék rá!

2010. márc. 8. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Azt hogy ezeknek az embereknek itt elottem elmagyaraznad valahogy hogy a Jobbik nem csak mellebeszel hanem tenyleg meg fogja tisztitani az orszagot a politikusbunozoktol.Az egyetlen Part aki meg akarja szuntetni a mentelmi jogot.
2010. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

"Kaptam néhány idióta választ."


- Én teljesen komolyan gondoltam. Az emebri természetből fakad a korrupció, és amíg valahol ember van, ott korrupció is van. A rendszer legfeljebb a mennyiséget befolyásolja.

2010. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Olvasd el Mikszáth könyvét Zsarátnok városáról!Majd 100 éve írta,és már akkor is volt korrupció! Ezen a Jobbik sem fog változtatni,és közöttük is vannak korrupciósok.Lásd a keszthelyi Jobbikos főnököt.
2010. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Magyarország jellemgyenge és kulturálatlan ország, mondhatnám Balkán. Itt nagy hagyományai vannak ennek.

Egyébként Nyugaton is van korrupció, működnek a lobbik, csak arányaiban nálunk többet lopnak, ráadásul sokkal kevesebből.

Egyébként én is, sokan mások mellett azt tervezem, hogy kivándorlok egy kulturáltabb országba. Elsősorban Kanada a célpont.

2010. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

1) elszámoltatása az eddigi tolvajoknak (na ez ellen hozott a FIDESZ-MSZP gyorsan egy törvényt mielőtt elhagyta a parlamentet)

2) egyértelmű és nyílt szabályozás. Nincs olyan, hogy üzleti titok. Akár a svédeknél minden közpénzt érintő adat nyilvános és BÁRKI lekérheti

2010. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Ki kell hajtani a zsindelyeket.
2010. márc. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!