Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves cigányok! Mi a vélemény...

Kedves cigányok! Mi a véleményetek a Magyar Gárdáról? Kelt bennetek félelmet?

Figyelt kérdés
Cigányok a Magyar Gárdával kapcsolatos véleményére vagyok kíváncsi.Kelt bennetek félelmet?Ha igen miért,ha nem miért nem?Cigányok írjanak!
2010. márc. 8. 18:08
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
31%

Én magyar vagyok, sajnos, de azt kell mondjam, hogy a cigányok többet érenk, mint a mi népünk, ami egy rakás k@ki. A magyarok nem ismerik azt a szót, hogy ÖSSZETARTÁS. A cigányok legalább a magyart lopják nem egymást... De könyörgöm, nézzetek körül... A magyar többet lop a saját fajtájától mint a cigány!!!

A magyar gárda meg egy VICC!

2010. márc. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy te magyar. :)

Magyarnál összetartóbb nép nincsen, te meg láthatóan kilógsz a sorból :)

2010. márc. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
39%
00:23mas vagyok... Magyar vagyok, és szégyellem is. Éltem már külföldön, és a magyart jobban gyűlölikmint a cigányt!!!! És ha a magyar annyira összetartó nép, akkor mi a f@szért lopnak, csalnak, hazudnak a politikusok... Hova megy az adónk??? Dolgozunk potom kis pénzért, ami elmegy a rezsire, aztán marad kb 20 ezer (vagy még annyi se) hogy éljél meg, új ruhákról nem is álmodhat az átlagember... Szóval ennyi a véleményem. És ha annyira lenne összetartás, akkor nema cigányokat fikáznátok most, hanem tennétek valamit a helyzet ellen!
2010. márc. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
66%
És nem értsen senki félre, nem védek én semmifélle cigányt. Csak a magyaroknak kéne azon elgondolkozni, hogy miért is jutottunk ide, biztos, hogy nem azért, mert összetartottunk! Hollandia öszetartott! Nézzétek meg hogyan is élnek! Ők már a kezdetektől. Már ott jól jártak, amikor elszakadtak az egyháztól! A magyarok erre nem voltak képesek. Mi mindenbe csak beletörődtünk. Elég szomorú. Most is csak beletörődtök... szidjátok a cigányokat, a politikai párokat, ahelyett, hoyg tennétek valamit! Szégyen
2010. márc. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy itt a szégyen, javaslom menj vissza ahonnan jöttél.
2010. márc. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
72%

És még valami, a magyar nép együtt mozdul egy emberként, egy szívként és egy lélekként. Ezért voltunk mindig legyőzhetetlenek. Te hiába vallod magad Magyarnak nem az vagy. Ilyen magyarok voltak már eger ostrománál is, lásd Hegedűs hadnagy. A magyar nép mindig összetart, a cigányokról ez nem mondható el. Ők szétszéledtek a világban maximum 10fős csoportokban tartanak még össze, hazájuk, életük, nemzetük nincs, államot nem alapítottak.

Te nem vagy magyar, te a magyar nép ellensége vagy, magyarellenes érzelmekkel. Ne mondd hogy magyar vagy! Az ilyen embereket szégyelljük! Valld magad románnak, szerbnek, vagy horvátnak, de soha életedben senkinek ne mondd azt hogy magyar vagy! Nem vagy az!!!

2010. márc. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
53%
jól vagytok? nincs más dolgotok?
2010. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim válasza:
00:23 Aki hazát cserél az szívet cserél
2010. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

SOHA NEM ADNÁM FEL HAZÁMAT! LESZ.ROM, HOGY MÁSOK HOGY ÉLNEK. HA A SZOMSZÉD UTCÁBAN EGY CSALÁD JOBBAN ÉL, TE INKÁBB ÁTKÖLTÖZÖL HOZZÁJUK, AHELYETT HOGY MEGOLDANÁD A SAJÁT PROBLÉMÁITOKAT???!!! GYÖNYÖRŰ VAGY!

(előzőnek, aki volt külföldön...bocs felidegesítettél)

2010. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
A MÁSIK MEG, HOGY NE ÓCSÁROLD A MAGYART! MÉG HOGY NEM ÖSSZETARTÓ.... ILYENEK MIATT, MINT TE IS! SZERINTEM GONDOLKOZZ EL KICSIT!
2010. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!