Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves cigányok! Mi a vélemény...

Kedves cigányok! Mi a véleményetek a Magyar Gárdáról? Kelt bennetek félelmet?

Figyelt kérdés
Cigányok a Magyar Gárdával kapcsolatos véleményére vagyok kíváncsi.Kelt bennetek félelmet?Ha igen miért,ha nem miért nem?Cigányok írjanak!
2010. márc. 8. 18:08
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
91%
Bennem félelmet keltenek a rendőrök mert egyenruhában vannak és ártatlan emberek szemét lőtték ki és idős néniket vertek meg ! Valamint félelmet keltenek bennem a kommunista mszp szavazók, 100millió embert ölt meg a kommunizmus, félelmet kelt bennem a vörös csillag, ami számos helyen megtalálható, félelmet kelt bennem, hogy Bajnai Gordon és Gyurcsány Ferenc tagjai voltak a KISZ nek, félelmet keltenek bennem a szamurájkardos cigányok, félelmet kelt bennem az rtlklub mert Cozma gyilkosait népszerűsíti, félelmet kelt bennem az SZDSZ mert a drogosokat népszerűsítette az EUparlamenti választások idején, s nem szeretném ha a gyerekem drogos lenne, félelmet kelt bennem, hogy a parlamentben egyre több politikusról derül ki, hogy bűnöző és indul ellene eljárás,félelmet kelt bennem Kozák Rajmund aki ártatlan embert ölt hidegvérrel szórakozásból és szabadlábon van, félelmet kelt bennem, hogy Olaszliszkán a cigányok azt kiáltották "Öld a magyart", félelmet kelt bennem ha este a sötétben egyedül vagyok az utcán és cigánybandát látok, félelmet kelt bennem az, hogy az emberölést meg lehet úszni 5 év börtönnel, félelmet kelt bennem, hogy olyan párt embere vezette nemrég az országot aki a hazámat "kur*aországnak" nevezte, félelmet kelt bennem az, hogy nem lesz holnap amit egyen a családom....
2010. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
18%

Előző hozzászóló!

Ha a felsorolással az volt a célod, hogy demonstráld, a Gárdán kívül más is lehet félelemkeltő ebben az országban, akkor igazad van, egyetértek.


Ha viszont ezeket azért soroltad fel, hogy igazold a Gárda életre hívásának a létjogosultságát, mert abban reménykedsz, hogy a Gárda fog megszabadítani a félelmeidtől, akkor ezzel elismerted, hogy bizony a Gárda félelemkeltő.


Na, ez a logikai bukfenc.:)

2010. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

"Az Orkok kedvesek? És vajon mindenkivel azok? Felsegítik a lépcsőn az idős néniket, és átadják a helyük a buszon?"


Az orkok nem.De én tudod kit nevezek orkoknak?


-Szögi Lajos gyilkosait

-Horák Nóri gyilkosát

-A tatárszentgyörgyi ,kiskétai,tiszalöki gyilkosokat

-Marian Cozma gyilkosát

-Kozák Rajmundot

-A móri gyilkosokat



Oláh Ibolyát át,Caramelt,Nótár Mary-t és Bangó Margitot viszont nem,és a már említett cigány ismerőseimet sem.És aki őket annak nevezi,az menjen a 3.14csába.

2010. márc. 9. 15:24
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Képzeld nem félek. Miért félnék, igen én cigány vagyok, és? (Cigányok nem tudnak olvasni, ezen jót nevettem).Aki nem bűnös annak nincs mitől félnie, én nem fogok mások miatt félni, mert nem tudnak normálisan élni, én teljesen 7köznapi életet élek, mint a többi magyar,szüleim is, nem segélyekből élünk, meg ilyenek, egyetemre járok. Szerintem ezt a többi cigány is megtehetné. Amúgy egyáltalán nem érzem cigánynak magam, nem is néznek annak, nem is kezelnek úgy.Nekik nem sikerül asszimilálódni arról nem tehetek ez van. üdv 19f
2010. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 03-08 18:31

"A Magyar Gárda "egyenruhája" a jászsági paraszt ruha aki volt néptáncos esetleg utána nézett az tudja."


Egész véletlenül néptáncos voltam, méghozzá a Jászságban táncoltam, és Jász vagyok! A gárda öltözete, inkább hasonlít egy katonai egyenruhára, vagy formaruhára, mint népviseletre. Valakin fekete a mellény,és fehér az ing, még nem népviseletben van!

2010. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
88%
Na ezen a kérdésen jót röhögtem:)
2010. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
50%
A cigányok rettegnek a jobbiktól és a magyar gárdától, belső körökből tudom, psszt!
2010. márc. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
Jobbikra szavaznak mert benne van a neveben, hogy jobbik.
2010. márc. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 7körül kikísérem a lányom, és elengedem a suliba.

Épp akkor masíroz a Magyar gárda 10tagja hazafelé az éjszakai őrjáratból. Kell féltenem a lányom? Más nap a helyzet u.az, csak most 10kan cigány masíroz az éjszakai őrjáratból. Na most elengednétek a gyereket?

Kitől is kell félni???

2010. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen cigány hozzászólónak üzenem :

Te nem vagy cigány, hanem Madzsar vagy dik :)

Neked nem is kell félned, mivel becsületesen élsz, nem úgy mint fajtársaid 95%-a.

Nekem nincs különösebb problémám a cigánysággal, de azért azt elmondanám hogy nálunk a vasúton amikor az emberek dolgozni mennek, többek között én is, kedves fajtársaid 10-20an ott állnak szotyit köpködve a vasúton mindenkit zaklatva aki nem vesz tőlük valamit a szokásos cuccokból:

2 csoki egy százas, borotva penge stb..., de há' tudod te ezt tezsvírem :)

Mi ha ez nem kelt félelmet az emberekben ?

...és ki a tököm fogja őket elzavarni onnan ha nem a gárda?

A közterületes?A rendőrség? (gondolhatod)

De ha te olyan rendes cigány vagy, miért nem segítesz a fajtádnak és nekünk azzal, hogy idejössz és beszélsz velük hogy ez nem helyes és húzzanak innen a faxba,Ne zaklassák az embereket! Mert ha én mennék egyedül engem megkéselnek és azzal nem érünk el semmit.

Pont a rendes cigányoknak kellene zöldágra vergődni a nem rendes cigányokkal, mivel csak ti tudtok egymással szót érteni, de aki rendes cigány az úgyis (mint te is) elhatárolódik a mocsoktól és még mindig ugyanott tartunk.

Akkor kitől is kell félni?

2010. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!