Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves cigányok! Mi a vélemény...

Kedves cigányok! Mi a véleményetek a Magyar Gárdáról? Kelt bennetek félelmet?

Figyelt kérdés
Cigányok a Magyar Gárdával kapcsolatos véleményére vagyok kíváncsi.Kelt bennetek félelmet?Ha igen miért,ha nem miért nem?Cigányok írjanak!
2010. márc. 8. 18:08
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
95%
Nem kelt bennem félelmet a Gárda.Ők legalább gatyába ráznák ezt az országot, csak annak van félni valója aki bűnös.Aki rendesen dolgozott, dolgozik és normális annak nincs félni valója.Cigányok félhettek,ki lesz csontozva az összes.
2010. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

"Neked nem is kell félned, mivel becsületesen élsz, nem úgy mint fajtársaid 95%-a. "


Mi az,hogy a fajtársai??!!Talán a népcsoportja többi tagjai...Egy emberi faj van...És azért az ilyen 95%-os baromságokkal is el lehet menni a 3.14csába.A cigányok között is a normálisok vannak többségben,az tény,hogy a deviánsok aránya,az jóval nagyobb,mint a nem cigányoknál(hasamra ütök:Nem cigányoknál 5%,cigányoknál 25%),ami mondjuk azt jelenti,hogy 5x annyi deviáns cigány van arányaiban,de akkor is többségben a normálisok vannak.Én inkább a 75%-ból indulok ki.

2010. márc. 12. 15:01
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

Ok! Legyen igazad :)

Viszont ahol én lakom ott 100% putris lakik(szerencsére kevés van ebből a fajból nálunk), én pedig ezért indultam ki a 95%-ból.

Amúgy pedig a kérdésedre válaszolva, a gárda csak a cigányokban kelt félelmet, de ez sem biztos ezt mondják a cigányok, de én nem vagyok cigány és nem tudom.Bennem nem kelt!

A cigány hordák viszont minden becsületes emberben.

Én is szeretnék így hozzáállni ahogy te és abszolút egyetértek veled, viszont arra kérnélek hogy gyere ki velem reggel a vasútra, de akár dél vagy este is lehet és mutass rá a hordából csak 5% normálisra(neked kifejezetten javasolnám az esti időpontot). Ha állsz a kihívás elé, privibe megírom a helyet! Tehát a lehetőség adott hogy közelebbről is megismerkedj velük! (Pest-megye)

2010. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
77%

"A Magyar Gárda félelmet kelt, mert ahhoz hasonló jelképeket használ, amit a nyilasok annak idején. Jogos az aggodalom, hogy ha szélsőjobbos fordulat lesz ebben az országban, akkor sok kisebbség - nemcsak a cigányok - megtapasztalják, milyen az acélbetétes bakancs íze"


A nyilasok használtak hasonló jelképeket, amik a magyarság jelképei. Nem azok a hülyék, akik pl. Árpád sávos zászlót lengetnek, hanem a nyilasok, illetve azok, akik felülnek ennek a téves állításnak....


A magyarországi szlovák kisebbség minden egyes párthoz körkérdéseket intézett, amelyből az derül ki: Magyarországon jelen helyzetben a Jobbiknak van egyedül elfogadható nemzetiségi programja.


"„Ha kizárólag a kisebbségvédelmi programok alapján kellene döntenem, akkor a Jobbikra kellene szavaznom“ – nyilatkozott a TASR hírügynökségnek Imrich Fuhl, a LuNo.hu szerkesztője, az Országos Szlovák Önkormányzat közgyűlésének tagja. Hangsúlyozta viszont, hogy a Jobbikra biztosan nem fog szavazni. Szerinte az, hogy a Jobbiknak van a legelfogadhatóbb programja a hazai kisebbségeket illetően, szégyen az egész magyar politikai képviseletre nézve."


Magyarul itt olvashatsz róla: [link]


Szlovákul itt: www.luno.hu

2010. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
Bennem a kedves cigányok keltenek félelmet.
2010. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim válasza:
Itt remelem egyedul az uj honfoglaloknak van felnie valamitol remelem. a ciganyoknak csak annyit eljetek rendesen
2010. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
0%
18:13 Szerinted ez érdekel bárkit is?
2010. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
A cigányok 75% a nem deviáns?Deviáns magatartásnak az öngyilkosság, alkoholizmus nevezhető.A 95% pedig nagyon is pontos adat abból a fajból, akik parazitái a társadalomnak.
2010. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim válasza:
Hívjuk a familiát aztán nem teszik zsebre amit kapnak tőlünk!
2010. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

"18:13 Szerinted ez érdekel bárkit is?"



Akkor mért várod el bárkitől is hogy érdekelje ha benned a gárda félelmet kelt?

2010. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!